Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Remington Saç Kesme Makinası (a.k.a. Sıfır Numara Saç için Makina)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Var mı kullanan?
Ben kaç tane makina eskittim özellikle Babyliss' ten nefret ediyorum. Saça takılır yolar koparır, takılır, yağlanmak ister çabuk bozulur. 3 farklı model Babyliss eskittim canıma tak etti.
Remingtonları görüyorum almak istiyorum ama model seçim konusunda kararsızım ve marka kalitesinden emin değilim.
Yukarda söylediğim şeyleri yapmıcak acısız kaymak gibi :P sıfır numara yapacak cihaz tavsiyesi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hangi makine 0 yapar ki?

yani 0 icin illa ki makineden sonra jilet gerekir. ha ben yaptim 2-3 sene oradan biliyorum. Ya da 0 dediginiz boyle prison break teki genconun tipiyse tek tavsiyem war;

$imdi bu berberlerde agzi fafif kalin 5 liralik bir makine vardir, renki bordo-krem dir. 220 ile cali$ir, cok kokten kesmez ama bozulmaz da..
Sosyal ağlarda paylaş

Tam sıfır lafın gelişi tabii tam sıfır ancak jiletle mümkündür ama 0,1mm.ye kadar da kesim mümkün ki ben 1mm.ye razıyım yeter ki sorunsuz ergonomik ve acı vermeyen bir cihaz olsun.
2 seneden de fazla dayansın.

Sonuçta ben de üzerine jilet yapıyorum zaten ama haftada 2 kere jilet yaptım mı tahriş oluyor haftada bazen 2 haftada bir jilet istiyorum
hem çok zamanımı alıyor hem de tahriş durumu var. Hem de inanılmaz su harcıyorum yazık oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar said:
Theridone said:
moser den iyi yok. Olmayacak da.

Belli model bir moser mi yoksa herhangi bir moser mi?

vallahi modeli yok sanırım onların. Ama bilmiyorum. Babam alalı en az 10 sene oluyor, evde 3 erkek her hafta traş oluyoruz (sakal inceltmek için vs..) halen tık demedi makina. 4 tane de değişik uzunlukta tarağı var. ayda bir de yağladın mı hiç bişey olmaz kanımca.

Ama dedikleri gibi, şuan 200 civarı bi fiyatı var onların.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
www.moser-professional.com/produkt_details.php?pos=|3|11|15&nav_id=15

Bugün bunu aldım 160 TL'ye. bir-iki güne gelir. İstersen şimdilik bekle, nasıl olduğunu anlatayım sana.

3-6 mm lik kirli sakal ve sıfır kesme özelliği varmış söylediğine göre. Onun sıfır dediği sıfır sanırım berbere makine ile aldırınca olan halden biraz daha iyisi sanırım ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...