Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyninin çalışmayan kısmıyla i.E.u yazan süper programcılar..

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Merak ediyorum...
hatta "Aşırı" derecede merak ediyorum.KİMLER yazıyor bu internet explorer ı?(Alayına yazmak istiyorum onların,izninizle..)
Nedir bu???
O KADAR ÖZELLİK YAZILMIŞ PROGRAMA...

LAkin EN MÜKEMMEL ÖZELLİK olacak,"Dosyayı download etme programı"(bkz.Flashget tarzı bişi) yazılmamış!

Bu kadar mı çalışmıyor beyinleri???

Hayır,şöyle bir olay oldu az önce,

tam 40 dakikadır beklediğim downloadım,paticiğe yazı yazarken
TEMP KLASÖRÜNDEN KOPYALAMA sistemine geçti ve tam o sırada BOŞLUK tuşuna(cansel) basınca...

eeee...

ne diyeyim....

1-2 defa devam etme özelliğini gördükten sonra baktım ki işe yarıyor...mpg dosyalarının bazılarında 2-3 defa böyle oldu ve nasıl olduysa Devam etti...

Hangi akıladır...Bari,azıcık düşünüp "şu programa bir DL programı ekleyelim" demediler??

Bu kadar zormuydu resume özellikli bir program yazmak?

Dava felan açayım DL um gitti diye...

pff...

Eklerim birde;
Allah DSL i korusun...

said:

Like Caine:
Kafam girsin...

İnşallah Telekomun eline düşersiniz MS İE Coderleri...

....

*!ne söyliyeceğini bilemeden monitöre kafa atar atar gelir*[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarıyla ie'de iptal ettiğiniz bi downloadu aynı ie penceresini kapatmadan tekrar başlatırsanız kaldığı yerden devam ediyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Birde şu açıdan bakın

Microsoft Internet Explorer ı yazıyo diye başına gelmeyen kalmadı Netscape yüzünden.

Birde download manager yazsa başına kimbilir neler gelir. Yazamadığından değildir şüphesiz yazmak istemediğindendir.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft kaliteli bir firma. Yaptıklarından da bu zaten anlaşılıyor.. Örneğin Microsoft Office. Bence henüz bu programın ulaştığı reputasyona ve kaliteye pek bir program ulaşmadı. Fakat gel gelelim, bu adamlar öyle bir adamlar ki, ya bazı şeyleri gerçekten çok özensiz yazıyorlar ( doğal, open source değil, aylık ücret, etc. ), ya da bazı şeyleri bilerek eksik veya yanlış yazıyorlar.. Bilemiyorum doğal olarak hangisidir. Ama bir şeylerin yanlış olduğu ortada.. :)[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
.. Sys. Adm. of Paticik(s), Ethernass, Ekohost, and many individual servers ..
Sosyal ağlarda paylaş

Bence diğer sürümlerde tüketime yöneltmek için insanları , yeni özellikler ekleyip daha stabil hale getiriyorlar ,tabi ki yeni sürümlerindede hata yapıyorlar bilerekten , ondan sonra onunda yeni sürümü , onunda yeni sürümü , her sene her sene paraları götürüyorlar

Şu download meselesine gelince , allahınızı severseniz microsofta yaptırmayın abi dl programı .
Lütfen bunu yapmayın. Sevgili Bill Gates lütfen download programı yapma. !

Neden yapma ? Birde başımıza o download programı açığı çıkıp sıkıntı yaratmasın arkadaşlar , flashget vs vs kullanın kendisi atlıyor zaten downloada , ondan sonra birde sistem 32 erorleriyle uraşacaksınız o programın , illaki açık çıkacak oradan gelen worm saldırıları ile uraşmak yerine hiç istemeyelim böylebirşey derim ve giderim.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bideburda arkadaşında hatası var.
Microsoft ta böle bişey yok işte bunu bile bile indiriyosun sonra arada kopma olunca suçu kendinde aricaksın baştan bi download manager indirsen böle şeyler olmicak hiç.

Birde sanki microsofta ülke ve gençlik olarak çok para weriyomuşuz gibi arkalarından atmiyalım abi kaçımız da hem win98 hem winxp hem office vs lisansı warda =))[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarda beni en deli eden program ie. say say bitmez gıcıklıkları , biride aha bu .[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 13 Mayıs 2004 04:00 tarihinde demiş ki:

İnşallah Telekomun eline düşersiniz

süper ya :) ama yazık çok büyük beddua :P[signature][hline]Raptor Skeleg(artık sürekli invisim bişi olursa msg atın alırım bi ara :P)
Öss'ye kafam girsin

[Bu mesaj Raptor_Skeleg tarafından 13 Mayıs 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

flashget spy/adware imiş duyduğuma göre.. bundan dolayı getright kullanıyorum..

ger gör ki ne kadar şahane program olsa da (ftp browsing özelliği laga luga bi ton şey) underdogs'tan birşeyi indirmeyi başaramadım.
Mesela yazıyorsun şifreyi underdogsta, basıyorsun ok'e indircek, getright açıyorum indirsin diye, indircekmiş gibi yapıyor save diyorum, ancak hata veriyor laga luga birşey. Sanırım sayfa imiş bu program değil gibi birşey diyor.
Getrighti kapatıp ie ile deniyorsun, downloadı tanıyor gayet süper, başlatıyor.
Ama hızı gittikçe düşüyor, bir süre sonra kendiliğinden sonlanıyor..

Sonlandığında tekrar devam etme özelliği de yok getright gibi. İlla pencereyi kapatmıycaksın, illa baştan başlatçaksın bir sürü iş.. Getright ise düzgünce çekiyor, bir de mis gibi, download dursa, hızın kesilse de, kendisi otomatik devam ettiriyor..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

underdogs download manager seçiyor
kıl bi site işte kılsınız underdogs dünya alem duysun
dün deli etti beni adamlar, firewall açıkken şifre girsen de yanlış girdin diyor
flash get de spyware ya da türevi olduğunu sanmıyorum bilgisayarda şu an antivirüsten tut firewalla spyware watch hedesine herşey yüklü bir sorun çıkarmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Spyware ler olabiliyor bazı programlarda eet bu yüzden bitanede spy sweeper programı bulundurmak şart oldu.

Bende Download Accelerator Plus kullanıyodum bi arkadaş Internet Download Manageri (Idman diye geçiyor) tavsiye etti şu sıralar bunu kullanıyorum tavsiye edebilirim.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
Mesela yazıyorsun şifreyi underdogsta, basıyorsun ok'e indircek, getright açıyorum indirsin diye, indircekmiş gibi yapıyor save diyorum, ancak hata veriyor laga luga birşey. Sanırım sayfa imiş bu program değil gibi birşey diyor.
Getrighti kapatıp ie ile deniyorsun, downloadı tanıyor gayet süper, başlatıyor.

optionstan bi yerden ftp için pasif özelliğini seçmeyi denedin mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 13 Mayıs 2004 15:11 tarihinde demiş ki:
Yani bideburda arkadaşında hatası var.
Microsoft ta böle bişey yok işte bunu bile bile indiriyosun sonra arada kopma olunca suçu kendinde aricaksın baştan bi download manager indirsen böle şeyler olmicak hiç.

Ah be Vodan,
Flashgetrightvs var bir yığın...
ama link,server üzerinden parçalara bölünme olayına gelince red yedirtiyor...
Server blockluyor yani.
Yoksa tek tık,flashgette...

Ayrıca,iE 6.0 mı ney sürümüm...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

He pardon o halde

Ara sıra öyle şeyler yapıyo haklısın ben hiç managersiz kullandığını varsayarak yazdım onu.

Ama yinede parçalara bölmesini engelleyebiliyosun örnein idman de max connection number war bende 16 seçili onu 1 yaparsak tek parça indiriyo.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...