Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sar Degerleri ve mail icin telefon/pda

Esh

Öne çıkan mesajlar

Sen konuşmaya(?) devam et kendi çapında Marv. Baban (veya herhangi çok sevdiğin, sürekli de gördüğün bir insan) bir gün sana piyasanın en iyisi olduğunu düşündüğü için hevesle aldığı -ortalama- 1500 TL'lik bir hediyeyi sözleşmeli alıp getirir, sen de "bu ne lan ahah sevmiyom ki ben bunu" dersin atarsın kenara, sözleşme olduğu için iade de edemez, kalbi de kırılır. Tükürdüğünü yalamayan, delikanlı, fakat bencil ayının önde gideni biri olursun o zaman işte sen, ben de böyle dönek gibi gezerim, kader kısmet :p

SAR değeri 3 olan telefon nasıl oluyor ki, yasal sınır 2 değil mi? Geçen gün Habertürk'te "sistem çok kötü, valla geçen gördüm 2009 model arabalar bile muayeneden geçemiyor" diye bir yorum okumuştum, ona benzemiş. (Sıfır arabalar 3 sene muayeneden muaf da.)

Zaten TV, monitör, wireless, baz istasyonu şu bu derken bütün gün alıyoruz radyasyonu, üstüne günde yaklaşık 2 saat beynime, 10-12 saat de vücuduma işleyen cep telefonumun SAR değerini alternatifim varsa düşük seçmeye çalışırım ben. Böyle yaparak aşırı marjinal bir psikopat olduğum için, "nolcak baba yææ zerre hastalık yapmaz" şeklinde bilinçsiz olamadığım için özür diliyorum o halde hepinizden.

edik: Önceki tartışmalar konusunda da telefonu JB'lediğim halde pek bir fikrim değişmedi, zamanında istediğimde çözüm diye sunulan programlar adam gibi programlar değilmiş yani. TR'ye navigasyon ne zaman gelecek o da meçhul, vardır herhalde 1-2 senesi. Öbür tarafta tekrar sorarsanız tekrardan özetlerim görüşlerimi, yeri burası değil malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Bu listeyi kim yapmıssa bok atmak için yapmış. iphone üstünde ki sarlı telefonları koymamış

Sar değerlerine en hassas firmada Nokia'dır. Birde kapaklı telefon olması sar değerinin düşmesinde bariz etki ediyor.

Bok atmak için falan değil, seçim yapmak için koymuş sanırım Esh, işine yarayacak telefonları ve değerlerini listelemiş.

Kasa kalınlığı etkiliyor demek ki bariz, N95 ile E71 arasındaki farka bakarsak mesela.. E71'in incecik olması bu konuda dezavantaj olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

MrMarvelous said:
Ya işte marjinal olacak ya derdi o onun.

Önce forumda herkes sapır sapır iphone alıp iphone almayı planlayınca çıktı ortaya, iphone kötü iphone kötü symbianlı telefonlar on basar falan diye.

Kendine hediye gelince kullanıyo paşa paşa. Beğendi de telefonu kesin, tükürdüğünü yalamak olmasın diye önceki tartışmalara hiç girmiyo.

o yüzden yeni bok atacak yer olarak SAR değeri diyor şimdi de...

+1+1+1+1+1 !!!!!! bu kadar güzel özetlenemezdi :)

ayrıca günde 2 saat sevgilisiyle 0.27 SAR değeriyle konuşan birinin beyni, günde 10 dakika 1.4 SAR değeriyle konuşan iphone Sailor'una göre daha çok beyni sulanır sanki.

kısaca: bana oradan bir Van Der SAR.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi sen zahmet etme, forumu okuyan kimsenin anlamayacağı kişisel cevap vereceksin "ebi remo ehi" gibi. ona cevaben ben şimdiden yazıyorum:
sanki her gün yemeksepetinden 100g doymuş yağ kolesterol,
iki litre de sitrik asit içmiyorsun ki, SAR değerinden gelen radyasyonun sıkı bir düşmanı olmuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...