Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgiroman Okumak?

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

bi ara witchblade'e başladım, (çok prezentabl geldi abla, ondan onu seçtim :)), ama nedense gerisi gelmedi. ilk bastıklarının hepsi satılmadıkça gerisini çıkarmıyolar heralde. henüz öyle takip edilecek gibi bi ortam yok türkiye'de bence. sonuna kadar yayınlıycaz diye söz verseler anca alırım.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırak spiderman in turkcesini alıyodum 5 inci sayıda bitis konusuyla altıncı sayıda baslama alaksız ...hadi 5 te osnunda konu bitse yanmıcam to be conutnie yazıyo atıncı sayıda yok hicbisey yeni macera...[hline]Ariakan lvl38 & (Still Progress Merc)
ALB/EXCAL
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ultimete x ve spider var birde wolveren klasik okuyorum seriler mayısta daredavle yayınlanmaya başlayacak ve hulk gelicek diye duydum ama tarihini bilmiyorum hulk dört gözle bekliyorum hulk
küçüklükten beri en favorilerimden biridir Hulk ezer :) lafına
hastayımdır hulkla ilk tanışmamı hatırlıyorum televizyona koca kafalı yeşil yarma yaratık angutca sözler sarf ederken f16 lar üstüne bomba atmaya başladılar aha şimdi gitti dedim tam
o sırada tozların dumanların icinden cıkıp siz halkı incitmeye calışıyorsunuz dediginde kopmuştum :lol: sonra halk kızd ve hulk ezicek kombosu yapıp bir zıplayış uçaklar mefeta o an
10 yaş civarı olabilirim aklıma gelen ilkşey bu örümcek adamı döver olmuş ve favori karakterim yapmıştım.[hline]I'm a lost soul in frp
Sosyal ağlarda paylaş

redguard ve amazing spider-man'in orjinallerini alıyodum birara[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...