Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

davulu olup çalamayan adam

drencrom

Öne çıkan mesajlar

kulakla death çalmak.

leprosyden ilerisini çıkar ben de adam değilim. lack of comprehensiondaki double ride da bile zorlanıyor normal bir insan. ha daha da ileri gidip "ben SoP den bile çoloyorumrörö" falan da de. tam şenlik olsun o zaman.

[fact] ayrıca (kalitesiz bir troll olma olasılığını da göze aldım) garbıç gibi yerlerde "SELAM ALLAH GİBİ ÇALIYORUM" diye böyle saçma sapan hava atma girişimleri cidden çok yersiz. [/ fact]
Sosyal ağlarda paylaş

death in adı sıradan küçük insanların donlarına korku salabilir ancak benim gibi tek testisi 27 ton çeken bir adam için o kadarda abartılacak birşey değil.
pekala... çocuktan pearl limited edition davul setini aldıktan sonra gerçekten hayatım başka bir yönde ilerlemeye başladı. odamda ses yalıtımı olmadığı için ritmimi komşularla paylaşma mecburiyetindeydim. şansıma apartmandan hiç bir şikayet gelmiyordu. sigara almak için dışarı çıkmaya yeltendiğimde. kapımın önünde bir sürü eşya ve merdivenlerden akan bir eşya, yemek, mücevher şelalesiyle karşılaştım. bi anlam veremedim. arka tarafta apartman sakinleri duruyordu, hepsinin yüzünde bir huzur ifadesi vardı. bi tanesini tutup sordum bunun anlamı nedir? diye. komşu dizlerinin üzerine çöküp ağlamaya başladı. lan ne oluyor burda derken bir anda jeton düştü. getirilen hediyelerin onlara çalmış olduğum muhteşem ritmler için bir minnet borcu olduğunu farkettim...
Sosyal ağlarda paylaş

drencrom said:
death in adı sıradan küçük insanların donlarına korku salabilir ancak benim gibi tek testisi 27 ton çeken bir adam için o kadarda abartılacak birşey değil.
pekala... çocuktan pearl limited edition davul setini aldıktan sonra gerçekten hayatım başka bir yönde ilerlemeye başladı. odamda ses yalıtımı olmadığı için ritmimi komşularla paylaşma mecburiyetindeydim. şansıma apartmandan hiç bir şikayet gelmiyordu. sigara almak için dışarı çıkmaya yeltendiğimde. kapımın önünde bir sürü eşya ve merdivenlerden akan bir eşya, yemek, mücevher şelalesiyle karşılaştım. bi anlam veremedim. arka tarafta apartman sakinleri duruyordu, hepsinin yüzünde bir huzur ifadesi vardı. bi tanesini tutup sordum bunun anlamı nedir? diye. komşu dizlerinin üzerine çöküp ağlamaya başladı. lan ne oluyor burda derken bir anda jeton düştü. getirilen hediyelerin onlara çalmış olduğum muhteşem ritmler için bir minnet borcu olduğunu farkettim...

LAN ÇIK HAYATIMIZDAN üzülüyoruz lan !!
Sosyal ağlarda paylaş

haliyle ritmimle arama rezil apartman ahalii girmeye başladıktan sonra eski mükemmelliğimi yitirmeye başladım. hergün yeni bir problemle geliyordu insanlar. yok efendim virgil donati bagetinle basurumu iyileştir yok efendim mike portnoy ben nerede yanlış yapıyorum diye ağlıyor falan filan. yani çok yorucu oldu. sanatıma vakit ayıramadım. herkesin başına gelebilir... (sizin başınıza gelmeyecek)
neyse yapmam gerekenin farkına sonunda vardım. izolasyon. zengin ama yeteneksiz olan gencin evine gittim- bu sefer org almış kendisine ama bunu başka bir başlıkta inceleyeceğiz- bu enstrüman için ses yalıtımına ihtiyacın yok dedim. bu arada sadece davul ve gitar çalamadığın için ağlaman doğal ama kimse seni duymasın diye bu odada ağlamayı planlamıyosan şu ses yalıtımını 1 haftalığına bana ödünç versene dedim. çocuk tabi abi dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...