Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bundan 1 yıl önce felan

OogahBoogah

Öne çıkan mesajlar

Bi arkadaşım vardı yabancı bi bilgisayar dergisinde çalışıyordu (wow da tanışmıştık)

herneyse kendisi neredeyse tüm oyunların closed betasındaydı nerdeyse hep bana anlatıyodu

AOC için kesin patlıycak dedi patladı
WAR için yalan olur wow a yaklaşamaz dedi öyle oldu malesef
Darkfallonline içinse sadece bundan ümitliyim combat sistemi harika vs vs dedi bunu dediği zaman 1 yıl kadar önceydi en azından 10 ay dan fazla

neyse bunu söylemek istedim
teşekkür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bundan sonra kolay kolay hiçbir oyun wowun kullanıcı sayısına erişemez bundan öncede erişmemişti zamanında bir oyunun oynanırlığı kullanıcı sayısına göre düşünülmüyordu wow istediği kadar çok kullanıcıya sahip olsun başka oyunların 30 40k oyuncusu var diye oynanır olmamaları söz konusu olamaz.Wow tamamen bitirilmeden hiçbir oyun zaten onun oyuncu sayısına ulaşamaz ondan sonrada büyük ihtimal blizzard ın bir sonraki oyunu çıkar insanlar ona geçer ama bu demek değilki "hacım bu oyun yalan wowun yanına yaklaşamaz" mantığıyla oyunları oynamayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bi oynu 1 inci yapan oyuncu sayisi diyen zihniyeti kiniyorum
simdi 0-13yas arasi hitap eden bi mmo yapip oyuncu sayisi eve online i gecince benim oynum eve ye fark atti benim oynum daha iyi demek bence tambi idio.tluk :)
(not bu ornegin wow la ilgisi yoktur yanlis anlasilmasin sadece oyuncu sayisina gore ilgisi vardir)
buarada
bende aoc patlicak dedim patladi
war yalan olur dedim ve azcik oldu
ve taa ilk basta swtor kesin patlar dedim onuda onumuzdeki yillar gorucez...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...