Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starwars hangi sırayla izlenmeli?

alperozg

Öne çıkan mesajlar

1-2-clone wars-3-4-5-6

ben TRT zamanındaki gösterimlere düzgün kafayla yetişemediğimden 1995-1996 gibi Star Tv'nin Yıldız Savaşları 4-5-6 (evet bu isimlerle) yayınladığı versiyondan izlemiştim ve sadece 5. filmden zevk alabilmiştim çünkü çocuk aklı işte, star wars deyince ışın kılıçlarından ziyade hep storm trooperlar ve hoth savaşı aklıma gelir. hele 6. filmdeki Ewok'ların savaşını izleyince kanalı zaplamıştım ister istemez. Ama yalan yok 4. filmdeki Mos Eisley cantina sahnesi bana göre sinema tarihindeki en ambians sahnelerdendir.

Bölük pörçük izlemelerin tüm kalıntılarını aklımdan silip 2005 gibi askere gitmeden düzgün kafayla 1-2-4-5-6 izledim asker dönüşü de 3ü izledim, şu sıralar da Clone Wars indiriyorum. Şimdi sorsalar abi, Star wars izlemedim filan hangi sırayla izlemeli (geçen burda bir arkadaş vardı, konuşuyorduk konu oraya geldi) ben şahsen 1-2-clone wars-3-4-5-6 sırasını önerdim. Hatta öyle bir non stop maraton yapacaktık arkadaş şehir dışına taşındı yapamadık.

Evrenin kronolojik sıra izlenmeli diyorum, Dragonlance'in de ilk okuduğum kitabı Soulforge'ydi, Dragon of Autumn Twilight'i ilk okusam o tadı alamazdım sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

456123 diye izlemek en mantıklısı yoksa hem eski lerinden sıkılını hemde o kadar etkielyici olmaz bence. Clne wars demişsinizde çizgi film,animasyon, çizgi romanlar diye gidio. 6 filmi seyretmeden başlka star wars a bulaşmamak lazım. Clone Warsı flaan en son takip etmek daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...