Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hammerer

Zegna

Öne çıkan mesajlar

DadashNik0F said:
marauderin mirroru white lion değil mi ?

Orası biraz karisik galiba. Sanki marauder - white lion - squig herder ve shadow warrior birbirlerine karistirilmis gibi geliyor.

Squig H ve White L, pet sahibi siniflar ve bazı benzer pet skilleri var, ama White Lion skilleri Marauderla da benzerlik gosteriyor (Charge ve rakibi kendine cekme skilleri mesela).
Shadow Warrior ise squig herder gibi okcu yetenekleri var, mastery treeleri yakin, skirmish ve uzak mesafe dovus icin, ama aynı zamanda marauderin mutasyonlari gibi stance degistirip yeni ozellikler kazaniyor.

Guzel olmus bence, choppa ve slayer icin de benzer seyler isteriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

fuzulee said:
Bi insan daha once oynamadigi bir sey cikarildigi icin niye oyuna baslamaz o da cok enteresan.

daocta rr11 karakterim olunca mythic ilk beta alımında beni betaya almıstı,cogu classı oynadım.

oyun cıkınca hammerer oynarım derken cıkarınca da sogudum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Slayer = Hammerer

Hammerer, oyun çıkmadan 1 sene önce sitesinde "momentumun kralı olacak, aktıkça akacak" şeklinde açıklanıyordu.

Yani, Choppa gibi aynen, kapıştıkça berserk olacak, daha beter vuracak ama çabuk ölecek gibi.

Hatta counterı da, "snap him a Black Orc"tu :p
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
choppa ile slayer(eskiden hammerer) mirror olması lazımdı.fakat choppa medium armor giyerken slayer light armor giymesi lazım.bu halleri ile mirror olmaları zor.

slayer'ın hıc armor giymemesi lazım, unbreakble olması lazım falan fılan daha suru olay var, bastan bu sebepler yuzunden slayer yerıne hammerer secmışlerdi, lore'uda o kadar kayletmiyelim diyerek. şimdi herhalde "e ölen öldü artık " diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...