Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whine Topic

Karea

Öne çıkan mesajlar

oyunda en çok nelerden şikayetçiyiz

genel bir whine topic açmak istedim B)-

ben mesela daha şimdi 30 Lvl alt ımla 5 kişilik kurukafa bir partinin yeni tecavüzüne uğradım , ve adamlar sanki bir halt ediyorlarmış gibi 30 lvl şehrin guardlarını falan kesiyorlar komik

mesela ,geçen hafta rog un biri voa 25 man den düşen valo hands e 100 rolladıktan sonra beni raid den attı

pvp berbat

arena sırf nuke olmuş

dk pala olayı malum

oyunda balance pek kalmadı şu anda
ve kalite de gittikçe düşüyor sanki ( oyuncu kalitesi )
tek tuş spam a doğru gittikçe oyun , ve op class ların hakimiyeti arttıkça oyundaki renk ve elite oyuncuların sayısı azalıyor gibi geliyor bana

belki konuşmak için çok erken , eninde sonunda her patch den sonra az çok dengelerin değiştiği bir oyundan bahsediyoruz burada

ama konusundan fazla sapmadan kavga gürültü birbirine sataşmaların olmadığı bir Wotlk Whine topic açmak istedim

belki üst konu bile olur hehe , lazım hatta öyle bir üst başlık :d
Sosyal ağlarda paylaş

-Arcane Barrage la instant kill yapamıyorum
-Onu geçtim hiç bi skille instant kill yapamıyorum
-Iceblock dan istemedigim sürece çıkmamak istiyorum
-Blizzarda %51 le ortak olmak istiyorum.

şimdilik bu kadar yeter.

-Bide tüm ally karakterlere perma ban istiyorum.

evet QQ
Sosyal ağlarda paylaş

- Rogue beni kitleyip yerime çivilediğinde ölmemek istiyorum.Malum herhangi bir rogue bana daldığında zaten hayatta kalamıyorum bile. (PvE shadow)
- 5k DPS ile oynayna furry warriorumuz beni 2 vuruşta kesmesin istiyorum.
- DK lar 1,2,3,4 e basıp rogue.
1,2,3,4,5 e basıp herkezi kesmesin istiyorum.
- Alexstrazsa orasına burasına taktığı kokoş görüntülü takıları çıkarsın istiyorum. Ne öyle ayağında yüzük elinde yüzük hal hal falan ağzına ruj sürsünler tam olsun bari.
- Prot paladin alt charımla BG de 0 resilience tipleri tanklarken noobelf ler yüzünden horde a gelen beni görmemezlikten gelip 6vs1 combatından korkup kaçan salaklara sövmek istiyorum.
- Magelerin 0 skill oyun stilinden biraz daha eskiye dönmesini istiyorum. Adamlar zıplayıp hoplayıp zaten instant bilmemkaç k çakıyor, hele birde iyi bir oyuncunun elinde mage varsa hepten ayvayı yedik affetmiyorlar. Aynı roguelar gibi.

Son olarak Greeny'nin GM ine zeka ve göz istiyorum ki, Disc Priestin PVEde de Holy den daha faydalı olduğunu görsün. Gitsin 1 dudu bin tane pala bin tane shaman 1 tane disc girsin herşey daha güzel oldu böyle desin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...