Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız arkadaş yapamadık

4Ever

Öne çıkan mesajlar

4Ever said:
Hafta sonu başlıyorum calışmalara :D gerci ankarada Newcastlede hatunlar yanlız ve cok oluyor oradan hafta sonu gelmek isteyen varsa beklerim

Ankara abi ya,ilk geldiğimde Kızılay meydanından bir tane çirkin diyebiliceğim kız geçmemişti,bütün dişi bireyler mi bakımlı olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
Bu arada kız arkadaş bul ama kız arkadaş bulma 2si farklı şeyler..

İzmir için Alsancak veya kparkta 2 gün takılıp kız ark yapamıyosan ya tipsizsindir(bunun fazla bi önemi yok) ya paran yoktur(bu önemli) ya da çok çekingensindir özgüvenin yoktur..Bu da izmirin özelliği hee bi de piç olmak gerçekten önemli :D

yada ortama .çok adın anılmıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
4Ever said:
Hafta sonu başlıyorum calışmalara :D gerci ankarada Newcastlede hatunlar yanlız ve cok oluyor oradan hafta sonu gelmek isteyen varsa beklerim

Ankara abi ya,ilk geldiğimde Kızılay meydanından bir tane çirkin diyebiliceğim kız geçmemişti,bütün dişi bireyler mi bakımlı olur ya.

ankarada bi tane güzel çirrkin geçmedi ise
burdakileri görseniz ne diceniz acep
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
0ne said:
4Ever said:

ankarada bi tane güzel çirrkin geçmedi ise
burdakileri görseniz ne diceniz acep

Hafta sonu söylerim.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
ankarada güzel kız mı gördün. nerde lan. 4. senem ankarada bi tane güzel kız görmedim daha

Yok be fede 2 sene falan önceydi,hatta rtk ya yakın bi yerde cafede oturmuştuk,ordanda bi tane bakımsız kız geçmemişti.

Ayrıca,sen bursaya gelsen ağlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...