Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2004 - 12/14 Mayıs - L.A./California

Norak

Öne çıkan mesajlar

Tr saati ile bu gece 00:01 de başlıyor E3.

Ben hazırım, 2 gündür trailer/movie indiriyorum zaten sürekli.

100 lerce oyun duyrulacak, 100 lerce oyun trailer ı gösterilecek. hatta şimdiden rome tw'un falan 2 yeni E3 trailerı çıktı.

bu sene tüm önceki senelerin toplamından daha iyi hazırlandığını duyuran
gamespot'tan takip edeceğim ben tüm E3'ü, complete üyelik aldım hatta abartıp. Sayfanın üstüne eklenen mavi 3 barından herşeyi takip edebilirsiniz. Ayrıca:

Gamespot E3 Masterplanı

Ana link, E3 ün tüm oyunları

özellikle Hl2, wow, Kotor2, S.t.a.l.k.e.r., Rome tw oyunlarını takip ediyorum bu sene, tabi kesinlikle yeni sürprizlerde çıkacak her sene olduğu gibi, her türlü bilgiyi emeceğiz.

not: Gspottan direk olarak html/ftp download yapamazsınız, dlx diye ufak bir programı var kendisine ait, herhangi bir download a tıklayınca yüklenir zaten kendisi, aynı anda 12-13 kaynaktan gayet hızlı indiren bir programdır ayrıca.[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 11 Mayıs 2004 11:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki, birçok şey free zaten basicler için, complete üyeliğin genel olarak farkları işte çok büyük boyutlu oyun videolarını, röpotajlarını falan indirebiliyorsun basic üyelerin indiremediği, bir oyunun betasına falan direk giriş hakkın olabiliyor arada, bide bir alışveriş sitesinden %10 indirim var her oyun için. 30 dolar yıllık zaten bişi değil, 2.5 dolar aylık mı ne oluyor birçok kağıt dergiden daha ucuza geldiğini farkettim o yüzden girdim, bide E3 te normalden çok dosya çıkıyor genelde complete üyeler için :), geçen sene hatırlıyorum 500mb ı geçen videolar falan vardı.

acaba bg3 le ilgili resmi bişiler çıkacak mı fuardan bu sene, video falan verirlerse çok iyi olur.[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 11 Mayıs 2004 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birinde para toplayıp bi acc alalım izleyelim.kredi kartı olsa bende..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

telefonlar nasıl yerini alıyor ya? mobil oyun oynamak için telefon mu almak gerek ille ki? 5 yaşındaki çocuklar bile ceptelefonlanmadan öyle bir geçiş olmaz, ayrıca sabit ücretti kontür harcamak zorunluydu durumları devam ettikçe de kitleleri ayrı olacak, kaldı ki telefon aksamının tuttuğu yere daha iyi ekipman sıkıştırırsın ya da hafifletirsin, hiçbir zaman denk olamaz mobil oyunlu telefonlar ve zaten değiller de şu anda, sonra tuş kullanımı rahat olmalı oynayacağın şeyde ki mesela bir n-gage dahi çok rahatsız..

esas konuya dönersek, izleyelim bakalım ne varmış ama game developers conference birkaç yıldır daha çok ilgimi çekiyor benim sektörün içine girmeyi düşündğümden.. :)

ekleme: bu arada gamespot'u sürekli takip ettiği belli olan 'bir kişinin' gamespot'un incelemelerini beğenmeme durumlarına vücudun münasebetsiz bir tarafıyla gülünecektir bundan sonra.. [signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..

[Bu mesaj Sam tarafından 12 Mayıs 2004 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

psp almak lazım of ya hayallerimi süslemeye başladı resmen.. oley alıcam kesin .. ya inanılmaz film izliyosn mp3 dinliyosun hem n-gage dende kurtulurum insan gibi bi telefon alırım ehe :) hyr n-gage den had safhada memnunum ama yani sonuçta kız arkadaşım bile telefonu verirken al şu garip telefonunu diyosa bi gariplik vardır deilmi?
eheh[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

cep telefonundan oyun oynamam asla üstüne para bile verseler oynamam kesinlikle :)
bana sokakta biri gelse ngage verse bedava, gider onu satarım Gba + 8-9 oyun alırım oyun oynamak için kesinlikle.

İlk gün bitmek üzre, 3 saat falan kaldı.
fazla öyle ohaa dedirtecek bişi çıkmadı şu ana kadar, gerçi oyunların 3/1 i sunuldu zaten daha.

- üsttekiler dışında en dikkat çeken şeyler:

F.E.A.R. diye bir oyun duyruldu, Fps, takip edilesi gibi ama az bilgi var.

- Sonracığıma ps2 için Gta:San Andreas resimleri kondu güzel baya. kesin pc yede yaparlar.

- S.T.A.L.K.E.R için yeni video, ss falan var ilk günden kalan.

- Legend of Zelda'nın yeni bir oyunu duyruldu, ona baya bi ilgi vardı, Halo2 var bide, Xbox içindi zaten bu ikisi.

- Sonracıma hl2 ve doom3 içinde yeni video, resim falan vardı dün gece. hl 2 gecikcek zaten daha çook bekleriz.

- Complete üyeler için Press conferancelar full olarak kondu ama oha 970mb falan boyutları var, çokk kasış.

benim pek ilgilenmediğim ama listede gözüme çarpan (ah, gözüm) metal gear, final fantasy falanda var 1-2 tane yeni.

daha çok 2. 3. günlerde çıkacaktır bir sürü şey. mesela blizzarddan ses bile çıkmadı ilk gün, gerçi wow sitesinde sadece standart press kit tadında birşeyler vereceğiz dedi Kat. en fazla ırkların giriş demolarından 1 tanesini bekliyorum.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 12 Mayıs 2004 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...