Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Low Dps Sorunu

mobi

Öne çıkan mesajlar

http://www.wowhead.com/?talent=oZfVc0RhfuVubhctbIccoc
Talentlerin bu olsun.Son 2 puanı kendi kafana göre verebilirsin.Tavsiyem 2 sinden 1 ini mana of elements e verip manadan kazanç sağlaman olur.

Glyphlerini frostfire,scorch ve molten armor yap.Molten armorla oyna instance larda.%5 crit şansı ordan gelcek glyphinle birlikte.
Scorchx2 + living bomb ffb spam şeklinde dal moblara.Scorch un süresi bitmesine yakın tazele tekrar başla aynı rotasyona.Yalnız düşük hp li moblarda scorch girmene veya living bomb atmana gerek kalmıyabilir.Çünkü patlıyamadan mob ölmüş olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Earenwen said:
benim de aynı şekilde feral druidle dps sorunum var, item, talent tavsiyesi ve taktik verebilecek olan var mı

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&n=Gaennas

talent olarak 3/3 Predotary Instincts ve 5/5 Naturalist alman gerek başta. hit çok düşük ayrıca. zaten o gear ile çok bi dps beklemen yanlış. onun dışında rotasyon olarak savage roar, rake ve mangle up tutup, shred ile combo point biriktir ve finishinglerde rip kullan. rip hala bitmediyse ve energy fazlası varsa finishing olarak ferocious bite kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

gece forum bi turlu post attırmadı bana script falan fistan dedi.hacker sandı sanırsam beni.
herneyse tesekkurler tavsıyeler icin bugun aksam eve donunce deneyecegim yeni talentlerimi zaten glyph ler sizin dediğiniz sekilde idi.sonuc degısmezse demek ben slackerimdir :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 3'ü ilk 5'i bilmem, herhangi bir dps şuan 4k'nın üstünde dps yapıyorsa dps yapıyordur.

Diğerleri ister 3k yapsın ister 5k yapsın önemli değil. 4k'nın üstü ciddi dps'tir. Ancak heavy hardcore bir dps guildde iseniz problem olurki o guildde iseniz sizde dps yapamıyorsanız başka göreve kayarsınız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Ben anlamıyorum hakkaten biz herhalde farklı oyunları oynuyoruz milletle. Deep Frost pve dps specc diye birşey TBC geldiğinden beri yok. Eğer frost ile pve dps yapmaya kalkıyorsanız sadece potansiyelinizi heba ediyorsunuz demek o kadar.

Hakkaten farklı oyunları oynuyomuşuz. Bizimki WoW da sizinkini çözemedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok boşa koşma mutfağa falan, 30 kere yazdık sıkıldım ben bu tartışmadan. Son gittiğim guildde de aynı tartışmaları yapmaya kalktılar bir süre sonra daha mavi-yeşil kavamda bile 2500 dps'si gömünce sustu "frostla dps olmaz" çığlıkları. Şimdi zaten 4500 dps'e kadar çıktım diye item bile vermiyorlar, önce dps'si düşükler alsın diye son haftada 1 item alabildim.

Birde şunun için dps tartışmaya gerek yok, 3.0.8'den sonra max dps talent arcane olacağı için kimse ne frost ne fire sayıklıyamıyacak, test serveda dün kendi bufflarımla dumylerde 4800 gördüm, oha dedim arvane'e, o raid bufflarla 5500-6000'i geçer rahat rahat anlamına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Birde şunun için dps tartışmaya gerek yok, 3.0.8'den sonra max dps talent arcane olacağı için kimse ne frost ne fire sayıklıyamıyacak, test serveda dün kendi bufflarımla dumylerde 4800 gördüm, oha dedim arvane'e, o raid bufflarla 5500-6000'i geçer rahat rahat anlamına geliyor.

rotasyonu nasıldı /talent felan ?
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:

rotasyonu nasıldı /talent felan ?

said:
#showtooltip Arcane Missiles
/castsequence [nochanneling:Arcane Missiles] reset=10 Arcane barrage, Arcane Blast, Arcane Blast, Arcane Blast, Arcane Missiles

Aynen bu macroyu kullandım, trinket-pom-AP falan paso açılacak onları söylemiyorum standart şeyler. Glyph olarak arcane blast glyphi kullanılacak, molten armor fix zaten, yanına arcane power glyphi.

Başta Arcane barrage atmanın tek espirisi arcane missile proclatma ihtimalini arttırmak, her 3 döngüde 2 arcane missile proc görüyorsun. ve her arcane missile üstündeki haste ile beraber 2 saniye 5 missile yolluyor ve yaklaşık 24-25k vuruyor toplamda.

Edit = http://talent.mmo-champion.com/?mage=03000000000000000000000000002030032010000000000000000000225005230100030150323102515321&glyph=190305010506 talenti koymayı unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...