Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 hat çekişmesi

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

Mesaj işlerinde en iyisi Avea, kalite ve konuşmada ise tam tersi gibi. Yine de iş daha çok arkadaşlarının ne operatör kullandığına bakıyor, senin değil :p

İki hat kullanacaksan bir tanesi Avea olsun diğerine karar ver, bence Vodafone'u kapat. Yok teke düşücem diyosan arkadaş yoğunluğuna bakman lazım.

edik: Bir diğer çözüm de çift hatlı telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

Nesi her türlü avantajlı Avea'nın? "Nerdesin abi, ok" gibi bir konuşmanın 2 kontör atması mı, zırt pırt kesilen telefonlar mı, yoksa dişin kovuğuna yetmeyen 5MB internet pakedi mi? Zaman zaman ne olduğunu anlayamadan bir şekilde eriyip giden kontörleri ve hizmet kalitesizliği de cabası.

Öğrenci adamın en çok arkadaşı hangi operatördeyse en avantajlısı odur, her türlüsü falan yok. Çift hat taşıma eğilimi varsa biri mutlaka Avea olmalıdır ki mesaj paketlerinden mahrum kalınmasın :p
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Nesi her türlü avantajlı Avea'nın? "Nerdesin abi, ok" gibi bir konuşmanın 2 kontör atması mı, zırt pırt kesilen telefonlar mı, yoksa dişin kovuğuna yetmeyen 5MB internet pakedi mi? Zaman zaman ne olduğunu anlayamadan bir şekilde eriyip giden kontörleri ve hizmet kalitesizliği de cabası.

Öğrenci adamın en çok arkadaşı hangi operatördeyse en avantajlısı odur, her türlüsü falan yok. Çift hat taşıma eğilimi varsa biri mutlaka Avea olmalıdır ki mesaj paketlerinden mahrum kalınmasın :p

her ay 150 kontor yukledin mi avedan avea ya 3 saat bedava konusma + 39 kontore her yone 500 veya aveadan aveaya 500 msg,her ay 20kusur milyona 150 yukletsen avealı arkadaslarınla ayda 3 saat gunde 3/30 saat konusma bedava,avealı olmayan arkadaslarına geriye kalan 111 kontorle diger operatorlerde olan arkadaslarınla doya doya konusursun ya da 500 hediye mesajını tuketirsin
Sosyal ağlarda paylaş

hmm vodafonu kapatmayı düşünüyordum zaten ama emin değildim alışmıştım hatta ama 3 hattanda herkeste var ben her halikarda her ay ortalama 300 kontör yukluyorum turkcellin kalitesi tartısılmaz o yüzden o durur zaten ama aveanında mesajları falan cazip duruyodu ondan actım o zaman gidici vodafone sanırım el değiştirdikten sonra toparlayamadılar pek :S
aveayı yeni açtım ama 39 kontöre hatdışı 500 yada hatiçi 5000 msj olayı var o hoşuma gitti peki aveanın başka ne avantajı var ?
Sosyal ağlarda paylaş

ArchangelTanwen said:
hmm vodafonu kapatmayı düşünüyordum zaten ama emin değildim alışmıştım hatta ama 3 hattanda herkeste var ben her halikarda her ay ortalama 300 kontör yukluyorum turkcellin kalitesi tartısılmaz o yüzden o durur zaten ama aveanında mesajları falan cazip duruyodu ondan actım o zaman gidici vodafone sanırım el değiştirdikten sonra toparlayamadılar pek :S
aveayı yeni açtım ama 39 kontöre hatdışı 500 yada hatiçi 5000 msj olayı var o hoşuma gitti peki aveanın başka ne avantajı var ?

150kntr yükleyince 1saat beleş konuşma veriyor avea içi
bir de 5dksı 1kntr
dediğin sms olayı da süper zaten :), öğrenci için ideal
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
BonePART said:

gecen gun 5400 saniye konusmusum (90 dakka ediyor)

abi boyle konu$abilenleri takdir ediyorum.

walla konu$tugum herkes turkcell li oldugu icin bizbize 150+150 kullaniyorum, yetmeme ihtimali yok. uzerine 100 luk mesaj ve 100mb lik internet de almayi dusunmuyo degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mülteci said:
peki arkadaslar mobil internet icin en avantajlısı hangısı ?

Turkcell'inkiler iyi gibi. Ayda 100MB 9 TL, 1GB 39 TL, 3GB 59 TL. Aylık oldukları halde 15 günde bir alınabiliyorlar sıkışma durumunda, internetten kalan kotaya bakabiliyoruz, falan filan.

Avea'nınki rezalet. 5MB haftalık, kota görünmüyor, kontörler önce su gibi gidiyor sonra 24-48 saat arasında geri yükleniyor falan. Allah korusun.

Vodafone'da da fiyatlar iyiydi ama en ufak paket 1GB galiba, 35 liraydı heralde o da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...