Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

An Corp : UO

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

Eraqrest said:

seri bir bilek hareketiyle konuyu diğer mmo'lara (mmorpg demedim bak. çok kalaba online diyorum sadece!) getiriyorum, loot yok. istediğin her yerde istediğin herkesin kafasını yarmak yok. ekranın her yerinden paneller menüler tuşlar sayılar bilmemneler fışkırıyor. adama vuruyorsun, kafasından kırmızı sayılar çıkıyor lan! saçmalamayın çok rica edicem. utanmadan her karakter geliştirip skill almalı oyuna rpg diyorlar bi de. akıl mantık diyorum sadece.

bir de level atlama saçmalığı yok ultima'da. son bi tane daha yaratık kesince nasıl 10 saniyedeki halinden bu kadar bariz bir farkla üstün oluyorsun be adam? git lan burdan!

ultima'nın torunlarına karşı en büyük üstünlüğü gerçekçi olmasıdır. (secondage'den bahsediyorum tabi. yoksa osi de sapıtmış diyorlar, diyorsunuz.) şimdi tabi tutup da "he büyü müyü çok mantıklı!" demeyin, kalbinizi kırarım. =)

hah, dediğimi özetleyecek şahane bir makaledeki şahane bir cümleyi aktarıyorum: "Next to the rough-and-tumble world of Ultima, EverQuest looks as plastic and contrived as Disneyland. "

t2a sona yaklaşırken, uo:r'nin çıkmasına az bir zaman varken yazılmış: Bloody Ethics
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...