Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim'batol dan Karazhana migration

Auberon

Öne çıkan mesajlar

Az önce 25 dk sıra bekledim grimbatolda Karazhan'a niye herkes kötü diyor ordaki türklerle mi alakalı yoksa serverın çoğunluğumu dandik? Orda orta halli bi guildde oynayan bi arkadaş da gel diyor sürekli aklıma giriyor. grimbatolda 4 tane 70 bir tane 80 char var acaba 70 lerden birini geçirip beğenmezsem paralı migrationla geri getirme gibi birşey yapma şansım olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

ortamdan beklediginiz ne bilmiyorum ama ben heroiclerde falan pek sorun yasamıyorum. eger bahtsız bedevi değilseniz gayet anlayıslı insanlarla takılıyosunuz.

ha pve dusulunuyorsa eger ally yok serverda, raidler icin allyların guild sansı yok gibi bisey. ama vindication bg pvp'de allylar is yapıyo her turlu.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ragnarosta, lagnarosa dönünce geçecek en boş realm karazhanı bulmuşlar bizden bi kaç guild gidiyo oraya. Sağlam ally guildlerindende giden olacak herhalde ortam şenlenirmi bilmemde lag yoksa daha bi güzel olacağı kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende karazhan'da Denovo'dayım ve bayaa bi mutluyum.ama ilk geldiğimizde kötüydü server şimdi düzelmeye başladı pvp sırası filam çok beklemiyorum.heroic partisi rahat bulabilirsn ve 25 man raid kuranlar var pug şekilde

Aket-Atum said:
ben karazhanda Denovodayım gayet mutluyum halimden
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Walla ragnarosta, lagnarosa dönünce geçecek en boş realm karazhanı bulmuşlar bizden bi kaç guild gidiyo oraya. Sağlam ally guildlerindende giden olacak herhalde ortam şenlenirmi bilmemde lag yoksa daha bi güzel olacağı kesin.

bu konud aciddi misin?

biz horde tarafı olarak bile serverda daha çok ally istiyoruz, gelsniler gelsinler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...