Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Felon

Masticore

Öne çıkan mesajlar

bu filmin basligi vardi sanki, hatta "maykil gene maykilligini yapti" gibisinden yazdigimi bile hatirliyorum. silindi mi acaba?

cezaevi temali filmleri sevenlerin kesin izlemesi gereken, genelde guzel bir filmdir. filmi izledikten sonra lost sevenlerin michael nefreti 2 katina cikabilir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
bu filmin basligi vardi sanki, hatta "maykil gene maykilligini yapti" gibisinden yazdigimi bile hatirliyorum. silindi mi acaba?

cezaevi temali filmleri sevenlerin kesin izlemesi gereken, genelde guzel bir filmdir. filmi izledikten sonra lost sevenlerin michael nefreti 2 katina cikabilir sdf

yani evet cezaevi temalı filmleri sevenler bayılacaktır. Bende onlardan biri oldugum için objektif bakamıyorum film'e belkide bilmiyorum B)-

michael

ahaha evet ya hep film boyunca dedim ki ya bu adamın heralde biryerlerinde yinede iyilik yatıyordur. Tavrı değişecek mahkumlara dedim ama oyle cıkmadı. Ama güzel oynamiş zaten pekte yabancısı değil bu rollerin . Hapishane'de geçen oz dizisinde oynamıştı önceden

Sosyal ağlarda paylaş

ehaha bende oyle dusunuyordum surekli. hep boyle bi an imana gelecek iyilik yapacak felan diye. ozellikle boyle diger gardiyanla esiyle beraber karsilastiginda felan. ama adamin adi michael abi, adiligi film boyunca surdurdu. zaten uyuzdum adama simdi iyice nefret ettim.

oz'da 6 sezon oynadi, birak alissin artik hapishaneye. aslinda kotu oyuncu degil ama su roller nefret ettiriyor adamdan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...