Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

you have to many pets already

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Öncellikle silmene gerek yok, rahatsız isminden de anlaşılacağı gibi bir mesaj atmış. Tekrar peti diriltebilirsin Revive Pet ile. Pet çıkınca pete sağ tıklayıp Abandon yaparsan peti atmış olursun ve tekrar tamelemek zorunda kalırsın. Bu arada petinin ne yemek yediğini öğrenip ona göre feed yapmalısın yoksa petin kaçar. Sen abandon etmeden, ve ya yemek vermediğin için kaçmadan başka pet tame edemezsin. 3 e kadar izin vardı en son, wotlk ile 5 olmuş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Öncellikle silmene gerek yok, rahatsız isminden de anlaşılacağı gibi bir mesaj atmış. Tekrar peti diriltebilirsin Revive Pet ile. Pet çıkınca pete sağ tıklayıp Abandon yaparsan peti atmış olursun ve tekrar tamelemek zorunda kalırsın. Bu arada petinin ne yemek yediğini öğrenip ona göre feed yapmalısın yoksa petin kaçar. Sen abandon etmeden, ve ya yemek vermediğin için kaçmadan başka pet tame edemezsin. 3 e kadar izin vardı en son, wotlk ile 5 olmuş olabilir.
petim nerde öldü bulamiyorum acayip uzak biyerde bulmam imkansiz gibi birsey tekrar canlandirmak veya iptal etmek icin ne yapabilirim biraz yardimci olurmusun yeni basladimda:( (orc hunter im)
Sosyal ağlarda paylaş

Orc falan farketmez Hunter'ın skillidir o, class masterına git, ana şehirlerde mutlaka bulursun bir guard a sor haritada işaretler. Orgrimmar'da Battleground'lara girilen bolümdeydi sanırım.

Bide hocam nete gir, hunter diye arat, oynayacağın classı oku biraz, baştan başlarken skilli nedir, talenti nedir falan bilgin olur, yabancılık çekmezsin. Wow turk forumlarına bak açıksa, wikiepdia ya gir ordan takıl falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:
Level 10'da ilk petini aldıında otomatik geliyo olması lazım.
P'ye basıp spellbook'u aç, orda mutlaka bulursun Revive Pet diye.
allah razi olsun senden manyaga baglamistim:) optum seni:) 15 level raptor yapmak kolay degil:P, birde bunu nasil beslerim diet : meat diyor ama nasil yedirilir bilmiyorum eti ustune atiyorum ciks olmuyor

not : simdi yedi nasil olduysa :S
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Adam başlayalı daha 2 gün oldu gitmeyin bu kadar üstüne.Spellerde Revive pet var,pet in öldüğü zaman onunla geri getiriceksin.

Bide dismiss pet var,onunla peti siliceksin daha sonra başka bi tane tame ediceksin.

aboov. abandon abandon. yardım edeyim diye fail mi oldun olum anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...