Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior/Death Knight/Paladin'de melee DPS

Warhero

Öne çıkan mesajlar

Neyse, dün çogu yazacagımı yazmışım.

Eskiden kastım TBC olduğu için siz vanillacılardan özür abi nubişlik işte naparsın.

Fikrim değişmedi ama.

Hadi biraz daha "sende git innervate at sadece hehö" diyin hadi lütfen :)

Zaten boomkin e dönüorum yemişim dps meteri :D
Sosyal ağlarda paylaş

ohh amma yazi donmus burda... :)

Peki sonuc ne, heavy melee classlardan en iyi hangisiyle dps yapiliyor?
Ve bunun icin nasil bir build tercih etmeli?

Bu sorlara da cevap verilirse cok sevinirim./

(ek not: roguelari kizdirmisiz sanirim da, main dps degil off-dps diyelim biz..)
Sosyal ağlarda paylaş

@Deadwoll. Üzgünüm ama eğer HaT bug'ını fixlemedilerse 3 tane HaT rogue'un olduğu bir raidde mutilate rogue'un onlardan daha iyi yapması imkansız.

Gear'im yavaş yavaş toparlanıyor, dün patchwerkte 4.4k yapabildim ancak. 3 hafta önce çoğu blue gear ve çok dandik silahlarla HaT specle 5k+yla oynuyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

(ek not: roguelari kizdirmisiz sanirim da, main dps degil off-dps diyelim biz..)

fury warrior :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
yahunedne umrunda olmasın, rogue'un cleave. Rogue'un cleave yemeside adamın umrunda, partinin cone yemeside, aoe yemeside, fear yemeside cart yemeside curt yemeside.

komik yanı bole syeler soylemeniz. neden bilmiyorum rogue'lar olarak "elitist tanklar bizi umursamıyo!!!" gibi bir dusunceniz var.

bi baksanız duruma zaten, trashlerde 3-4 mobla ugrasan tank'ın hem aggrp tutup hem mobları onunu verıp hem sırtlarını patiye verimeye calısırken (heleki dmg meter birinciligi icin aoe calısan oyuncular varsa), bide rogue'un yiyicegi cleave'ın hesabını yapamaz. O kadarını siz yapın artık. Tanklarsan insan, o kadar ice ice girmis mobun arasından birinin arkasında degilse rogue bu tankın sucu degil. huudey diye dalmayı verin, bi sabredin tanklar cekip cevirsin trashları once.

bide sunu soylemek istiyorum, "bizde armor yok armor yok!" diyorsunuz ama fury warriorlarda zaten berserkerda geziyo %10 bonus dmg alıyorlar, hemde rogue'lardan daha az avoidenceları var. kalabalık bir gruba dalarkende, evasion acıyımde cleave yemiyim gibi bi sanslarıda yok.

dk ların palaların durumu ne bilemem ama.

Sana hak veriyorum cüce.. Anlatmak istediklerin çok önemli.. Druid - Dk - Warrior ile de oynadım hepsi ile tanklık yaptım ama dmg meter için oynayan insanlar bitmez.. kendini kurtarıcak abilityleri var dk nın.. Rogue de ölmez magic attack varsa cos cleave varsa eva açsın aggro reset için vanish NE ise sm bassın. End game de bile şikayet ediyorsa rogue yorum yapamam zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

Bak bişi diimmi, bi claasın ne kadar cok instant attack ı varsa o kadar zevklidir o.
Şimdi ki halini bilmiyorum ama instant attacklı classları seç, proc mroc zevk vermez adam.
Warrior ol sen=)
Sosyal ağlarda paylaş

neden warriorlar hala bu kadar kötü solo pvede anlamıyorum ben. DK ile arasında öyle bir uçurum var ki, warrioru 73de TG yaptım 2-3 mobda bir downtime olunca geri prot oldum. diğer yandan lvl 67de başlangıç gearıyla northrende gittim DK ile, 68-69 lvllı rhino packleri aoeleyerek 68e kastım. kıyaslayınca paladin de çok iyi solo, warriorlarda ciddi sorun var. umarım düzelir bir şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Warrior ol, L17 civarı oyundan soğu, L23 civarı karakterden soğu, L35 civarı geberesiye sıkıl, L45 civarı klavyeyi, L50 civarı mouse, L55 civarı monitörü, L62 civarı falan da bilgisayarını kır.

işte budur ya. wowa ilk basladığımda warrior açtım. ilk ciddi kastığım karakterdi. 62 lvlda duruo ole. bu kdr bayık olabilir bi karakteri kasmak. şaman kastım okdr zevkliydiki. şimdi dk kasıorm 3 gunde 63 oldum. ki gunde 1 - 2 saat arası oynuorm. okadar guzel aoe yapılıoki. ztn grup questlerini sololadığımı soylemeye gerek yok heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...