Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tailoring'i bırakıp jw almak ne derece mantıklı?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

epic gemler geldiğinde JC nin yaptıgı 32spell up lı gemler yine en iyisi olacak. Arada ki farktan daha önemli noktayı atlıyorsunuz.

32spell up gem bütün renklerin yerine geciyor. 3 adet bu gemden kullandıgımızda üzerimizde 3 adet mavi,sarı ve kırmızı gem takmış gibi oluyoruz.

1- ) Mavi gem gerçekten çok gereksiz caster dps için ve bu renkteki slotlardaki bonusu kaybetmemek için,

2-) chaotic meta gemi çalıştırmak için gerekli 2 mavi gemi bunun sayesinde temin edebilmemiz.

Bu 2 nedenden ötürü ben tailorı bırakacagım.

Gold konusu tamamen konu dışı, gold derdim olmadıgından kafam rahat. (alt charımda enchant/jc)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inscription kastım sanırım daha ii oldu böle skill geliştirirken yaptığım Glyph'ler bile iyi fiyat'tan satabildim. tailoringde yaptığımız gibi yarısını çöpe atmamış olduk :) Shoulder enc.'ına gelince ben warlock için 61 spell + 15 crit çok ii. tabiki diğer enc.'ları da bir o kadr güzel mesela bir tank için ideal bir enc.'ı var shoulder'a. Tailoring'de bir tek şeye üzüldüm halım gitti :D Not olarak bişey daha sölim eğer inscription'ı para ile kasacaksanız size ufak bir ipucu 0-430 arası bana 1500g ye maloldu (AH'ye koyduğum Glyph'lerden gelecek para hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Yarın birgün bir üst kalite gemler eklenince, epic gemler falan eklenince o BoP gemlerin bir özelliği kalmayacak, siz de hay anasını satıyım diyeceksiniz.. derdim ama o gemlerin pabucu dama atılsa bile tailoringle 3 ayda kazanamayacığınız parayı bir ayda falan elde edip çil çil altınlar içinde yüzerken öyle demezsiniz tabi :>

yarın bir gun peki sence jeweler's gemler ıcınde yenılerı gelmıyecekmı? JC tbcde imbaydı halende oyle..

jc for teh win
Sosyal ağlarda paylaş

İyide abi Ulduarla zaten gelir epix'ler. Sadece Bop olmayacak adamların iddeasına göre. Ki bence tailora doğru dürüst bir buff koyarlarsa (LW gibi sağlam bir leg enchantı vari olabilir) gerçektende Bop item olmasada tailor yaşayan bir meslek lmaya devam eder.

Mesela spell power kullananlar için şu salakcloak enchantını, 45 yerine 30 saniye gizli CD'ye düşürüp üstüne o enchanta 25 civarı haste rating eklerlerse, matematiksel olarak inscriptionun omuzluk enchi ile aynı miktarda dps vermiş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:

yarın bir gun peki sence jeweler's gemler ıcınde yenılerı gelmıyecekmı? JC tbcde imbaydı halende oyle..

jc for teh win

Yenileri gelse bile bugünkülerin yarattığı kadar bir fark yaratmazlar büyük ihtimalle, epic gem yok ki piyasada.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
jc'de nası para kasıosunuz? ciddi soruorm bilmediğim için. ben herb/alch'im su anda herb farmlıorm, mana pot, healing pot yapıorm satıorm. bayada kastım ama jc nası para kasıo bilmiorm cidden. beni aydınlatın pls.

zaten gunluk questi var token aliyosun questten, onu da verip dragon eye alabiliyosun , 250gold ah de, ayrica earthsiege diamnd al 40g ye, 80g ye onlari meta gem yapip satiyosun ismini unuttum gemin gerci..5tane satiyorum gunde rahat, miningde varsa yaninda kasmadan rahat 600g kasiliyo, ben gunde ortalama 1k g kasiyorum mining icin 1saat harcarsam..
Sosyal ağlarda paylaş

saman kasırım lvl 74 min-herb var alt char onu altı rogue var herb-alc ama lvl 70 samandaki herbi silip jc almak mantıklı mı rogue u pot icin kullanıcam su anda 410 alc var saman dranei
main char pri tai-enc var
hic karıstırmasam mı acaba sonucta pri ile para kasamıyorum enc i kasmadım daha yada paraya kıyıp kassam mı enc i 416 var sunda 20 dustı 60 g a satıyor terbiyesizler
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
saman kasırım lvl 74 min-herb var alt char onu altı rogue var herb-alc ama lvl 70 samandaki herbi silip jc almak mantıklı mı rogue u pot icin kullanıcam su anda 410 alc var saman dranei
main char pri tai-enc var
hic karıstırmasam mı acaba sonucta pri ile para kasamıyorum enc i kasmadım daha yada paraya kıyıp kassam mı enc i 416 var sunda 20 dustı 60 g a satıyor terbiyesizler

3.0.8 de ench gerekli malzemeleri düşüo bekle kasma
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
hozceri said:

Dranei'yi okuyunça şamanı anladım da, cümleyi anlayamadım.

simdi okuyunca bende anlamadım
şaman kasıyorum alt char lvl 74 mining-herb var alt char bu
bi alt rogue alc-herb
main char pri tai-enc taiyi bıraksam mı acaba diyodum da karmakarışık yazmısım iş yerinde bu kadar yazılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Gözümü kararttım sildim tailoru ve korktuğum gibide olmadı sadece 1k harcayıp birazda farmla 2 günde kastım jc'yi.

Daha AH'dan aldığım ilk 500g'lik ore'dan 15 tane mavi çıkınca hem harcadığım para geri geldi hemde moralim tavan yaptı :D.

Üstelik gemler yüzünden kullanamdığım mate'mıda halletmiş oldum, jc gerçekten çok imba bir meslekmiş. ins-jc'de direk tuhaf bir ikili, hammadde eritici gibi çalışıyorusunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...