Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2009 oyuncu tavsiyesi başlığı [spoiler]

calimero

Öne çıkan mesajlar

demba ba yı yazıcaktım , sonra dedim hoffenheim ile oynayan birisi vardı o yazsın , darkridermış hoffenheim teknik direktörümüz :)

benim şu andaki oyunda lille aldı onu ilk sezon başında , gayet de başarılı ; manutd scoutlarım bile good signing diyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Carlos Eduardo evet,bayağı iyi ve genç her türlü orta takımda feci iş yapar büyük takımlarda da gideri var,

Luis Gustavo ne bileyim 3 farklı oyun stilimde de iş yapamadı bende iyi bir rakama sattım ilk sezonun yarısında :) O yüzden yorum yapamayacam.

Ayrıca yine Andreas Beck'te iyidir Hoffenheim'da,her türlü takımda gideri var ve orta sıralarda bir takımsanız 4-5 milyona kulüpten alırsınız gibime geliyor,sağ bekte kendisi

Onun dışında Vorsah defansın göbeğinde 20 yaşında işte çok iyi olmasa da hayat kurtaran bir yedek :) Lugano ile bayağı iş yaptılar
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta defansta ciddi bir problem oluyor hoffenheim'da, ilk sezon nillson'la mosquerayı oynattım gayet başarılıydılar((mosqueare transfer listed'ta başladı oyunun başında 2 milyon avroya aldım).2. sezonun başında lugano'yu aldım mosquera ile birlikte oynadılar ve ikisinide sezon sonunda büyük külüpler istedi (real madrid,juve,barcelona).Mosquera özellikle inanılmaz oynuyor,2 sezonumda ciddi bir gol sıkıntım vardı kazandığım maçların çoğunu bir fark ile kazandım ve attıgım gollerın 2/5 falanı kornerdendir ve sezon sonunda takımın en çok gol atan adamı mosquera oldu kornerlerden (=.

luis gustavonun defansif özellikleri gayet iyi ayrıca ceza sahasının biraz dışında topla buluştuğunda seken toplarda filan finishing ve long shotu yüksek olmasa bile isabetli vuruşlar yapıp goller atıyor.passingide güzel,iyi bir defansif orta saha yapıyor kendisini.

onun dışında hildebrand gayet iyi oynuyor neden kaleciye o kadar para verdin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:
keirrison st
eduardo costa dmc mc
lequi dc

villarealde altidore var her takıma geliyor yıllık 300 istiyo satılık listesidne 6.5 m a 2. sene patlama yapıyo fiziksel Şampiyon adam =) agüeroyla yarışıyor gol krallığında her sene 3.5 +3 (24) alablrsnz

mehmet nas türkiyede iyi iş yapar orta seviye takımlarda

keirrisonu aldım dünyanın parasını verip adam 8 9 maç oynadı ama tırt gözüküyo 1 2 golu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:
catlikethiief said:
keirrison st
eduardo costa dmc mc
lequi dc

villarealde altidore var her takıma geliyor yıllık 300 istiyo satılık listesidne 6.5 m a 2. sene patlama yapıyo fiziksel Şampiyon adam =) agüeroyla yarışıyor gol krallığında her sene 3.5 +3 (24) alablrsnz

keirrisonu aldım dünyanın parasını verip adam 8 9 maç oynadı ama tırt gözüküyo 1 2 golu var.

forma girer mrk etme pace striker bildiğin adam 3 sezon sonra büyük takmlarda ilk 11 oynuyor. 2.sene kayseriye aldm 24 gol atmıstı 21 macta
Sosyal ağlarda paylaş

@Razu

Hildebrand ömrümü yedi 2 sezonda,saçma goller saçma hatalar,yani üst üste 4 maç topla ileri çıkıp forvete çalıma girip top kaptırma gibi hatalarla çıldırttı,basit goller vs. vs. derken,zaten kendisini sevmiyordum bahane oldu :) Oldum olası sevemedim zaten Hildebrand'i
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:
Aiko said:
catlikethiief said:
keirrison st
eduardo costa dmc mc
lequi dc

forma girer mrk etme pace striker bildiğin adam 3 sezon sonra büyük takmlarda ilk 11 oynuyor. 2.sene kayseriye aldm 24 gol atmıstı 21 macta
zaten 4. sezonun başında aldım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Üstüne basa basa,daha önce iki kez ismini yanlış yazdığım kalecim Ochoa'yi herkese öneriyorum,

yarım sezondur takımda ve Dünyanın en iyi kalecisi ödülüne Casillas ve Cech ile ortak oldu :) 8 ortalama ile oynuyor harika bir adam,

defans hata yapmazsa gol yemiyor,böyle bir panter yavrusu,

Ochoa
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
tavsiye edebileceğiniz iyi ve ucuz scout var mı? Kadro geniş ama adam gibi bir tane istiyorum böyle zor tercihlerde güvenilebilecek

nerde oynadığına göre değişir ama gs ye geliyordu man city'deki barry ponyton senelerdir benim scoutumdu her dedigi cıkar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...