Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Animasyon Videosu, Şiddetle Tavsiye Edilir =)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Fly said:
müzik seçimi feci kötü.

müzik seçimi feci kötü değil aslında. tam da adamın zihniyetine uygun duruyor bence.

biraz önyargılı olmuş olacak ama videoyu yapan kişi hakkında yorumum şu olacak:
Çok fazla final fantasy ve türevlerini oynamış, club müzik dinleyen biri. final fantasy tarzı oyunlar yüzünden savaş mantığı çok fazla "epik" birşey olmuş. o tip oyunlarda da vardır ya hani, böyle bir adam atlar, yüzonbin metre yukarı sıçrar, bir vurur duvarlar yıkılır şehir patlar... kılıç dövüşleri asla işlevsel olmaz, hepsi sırf gösteriş olsun diye konulmuştur, muhakak iki elde silah taşınır, öteki türlü tek silah taşıncaksa muhakkak karakterim 4 katı büyüklükte olmalıdır, bu silahlar biri ters biri düz durmalı ki, "şapkayı ters takmak" gibi karizma gözüksün... normalde adama vursa hiç bir etki göstermeyecek bir hamle, sırf "epik" görüntü kaygısı yüzünden on kişiyi birden parçalara ayırır... bu şekilde savaş fantazisi vardır ve özellikle KANATlara takmıştır.

Bilmiyorum ben çok abartıyor olabilirim tabii, ama bu mantıkta giden konsol oyunlarına da kılımdır zaten, bu videoda da böyle sahneler görünce, müzik bana hiç anormal gelmedi.

ama bunu bir kenara bırakırsak, ben şeyi merak ettim, bu adam (veya böyle videolar yapan diğer kişiler) böyle bir videoyu nasıl yapabiliyor?
neyle yapıyorlar yani bir programı felan mı var? yoksa modellerin benzerini bir animasyon programında hazırlayıp da wowdan alakasız bir şekilde felan mı yapıyor?
half-life'taki gibi facial animation toolsları felan yok, garry's mod gibi modlar felan da yok oturup içinde karakterleri oynatasın...
nedir yani böyle video hazırlayanların metodu, çok merak etmekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

defias'ta oynarkene, ordaki guildimin forumlarında anlattıydı elemanını teki bu işi. bir programla mpq dosyalarından karakterlerin bilmem nelerini çekiyorlar, sonra başka bir programda istediğin gibi hareket ettirip, giydirebiliyorsun. hatta bir ara forumda salgın olmuştu herkes kendi karakterine benzer bişeler yapıp, dans ettirmeye falan çalışıyordu.

detayları veremeyeceğim çünkü forumun adresini unuttum hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...