Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

şimdiiiii, napae arkadaşımız daha önceki bi topiinde "düzgün vücutlu, uzun bacaklı" olduğunu ima etmişti, hatta ne iması bodoslama söylemişti.

ya elesso gay, ki evilmaddox'un gözlerine bakma hadisesi bu savı destekliyo,
ya napae elesso'nun dediği gibi dikkat çekici değil,
ya da burası garbage.

gay deilim len

napae çirkin demekki
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

berkcan üzgünüm ama elmacık kemiklerimin sorumlususun napim. :'(

Lan geyik bak geyik bak dedin orda, al işte bu kadar geyik oldu napalım. Bi dahakine inşallah kısmetse.

Elesso kusura bakma, o gece sokaktan geçen pek çok insanla gözgöze geldim(büyük bi kısmı kızlardı, ben baktım onlar kafayı çevirdiler ama olsun) o yüzden hatırlayamıyorum. Ama sadece bakışta kalmışsın yani, eyleme geçsen gece daha farklı da bitebilirdi ne yalan söyliyim şimdi. :D

Bella said:

evilmaddox ı görsem ben de tanırım ki 3248239 tane resimi var albümde =)

yani elessonun tanıması normal bir bakıma sdfs

Resim diil resim diil, "fotoğraf" o. az dayak yemedim fotoğrafçı arkadaşlarımdan ama öğrendim nihayet.

Bu arada Can, o sabah eve girdiğimizdeki görüntüyü hatırlatmak istiyorum sana, kanepe falan hani, Barışın uyuma şekli vesaire sfda. Karnıma kramplar girmişti lan gülmekten. :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

şimdiiiii, napae arkadaşımız daha önceki bi topiinde "düzgün vücutlu, uzun bacaklı" olduğunu ima etmişti, hatta ne iması bodoslama söylemişti.

ya da burası garbage.

elesso gay değil, ancak napae söylediği gibi "düzgün vücutlu, uzun bacaklı" olabilir, ben destek çıkabilirim bu önermeye. zira diğer üç kişi de onaylayacaktır ki niyeyse özellikle o gece o sokaktan hep hayatımızda gördüğümüz en taş hatunlar geçti, hepsi de kısa şortlarla yazlık ince elbiselerle falan geçtiler böyle, baya efkarlı bi akşam oldu o yüzden bizim için.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Mr_Hand said:

ya da burası garbage.

gay deilim len

napae çirkin demekki

a ah webcamde bile gördün. ayıp ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

benle ilgili gerçeği açıklamamın vakti de gelmiş.
ben kısa boylu, uzun bacaklara sahip olmayan esmer bir bayanım. albümdeki fotoğrafların tamamı feyk. ama arkadaşımı çok beğendiğim için onun fotoğraflarını koyuyorum buraya.
işte gerçek bu. oh rahatladım yeminlen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...