Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Griswold said:

Sizin koç nasıl benden hallice aklım almıyor. Muhtemelen belimi kırar herif te benden hallice yani.
Ortadaki şortlu Uluç mu?

Dostum dahi anlamındaki -de ayrı yazılırken ünsüz sertleşmesine uğramaz. Doğrusu "herif de" olacaktı belirtmek isterim.

Dostum, "dahi anlamındaki de" kalıbında, "de" kelimenin sonuna eklenen bir ek olmadığı için başında - kullanılarak yazılmaz. Belirtmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Griswold said:

Sizin koç nasıl benden hallice aklım almıyor. Muhtemelen belimi kırar herif te benden hallice yani.
Ortadaki şortlu Uluç mu?

Dostum dahi anlamındaki -de ayrı yazılırken ünsüz sertleşmesine uğramaz. Doğrusu "herif de" olacaktı belirtmek isterim.

Dostum senin beyin tasını tırnak makasıyla ayırıp göbek deliğine sokarım, belirtmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

axedice said:

Griswold said:

Ortadaki şortlu Uluç mu?

Dostum, "dahi anlamındaki de" kalıbında, "de" kelimenin sonuna eklenen bir ek olmadığı için başında - kullanılarak yazılmaz. Belirtmek istedim.

Teşekkür ediyorum kardeşim bi daha dikkat ederim. Bu arada sınavınız nasıl geçti inşallah?

güncelleme : Griswold arkadaşım alan yetkilisi olman bölümündeki diğer insanları ezebileceğin anlamına gelmez, bence imam sıçarsa cemaat osuracağından kendine çeki düzen vermen en güzel bi ruhiyetin göstergesi olabilir. Olmayadabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Griswold said:

Ortadaki şortlu Uluç mu?

koç tim beni kaldırıp fırlattıydı. 2 katıyım kilosal bazda. bu arada o bebişte uluç evet. kalflarından tanıdım kukulitomu ımm
oha tim okadar guclu mu harbiden de leventte hallice duran bi adam tim..
Sosyal ağlarda paylaş

Beni satıyor olman ziyadesiyle zararına sevgili kermit, zira Frostmane'de oynamıyor olmam orada ikamet etmekte olan bir adet tauren DK'ya sahip olduğum gerçeğini değiştirmiyor. 4 Haziran itibariyle finallerimin bitmesiyle beraber accountumun açılıvereceğini de not düşeyim.
Ayrıca ağdalı konuşma konusunda benimle yarışman çok zor sevgili axedice. Aşağı yukarı senin boyun kadar hukuk temalı kitaba sahibim ve çoğunu okumam bir yana ziyadesiyle uzun bir insan olduğun hepimizin malumu. Ayrıca sana yöneltmiş olduğum tehdit aramızdaki yakın ilişkiden (uuu) ileri gelmekte olan geyik maksatlı bir latifeden ibaretti, burada gezinmekte olan diğer insanların bundan etkileneceğine ihtimal vermemekle beraber biraz olsun haklılık payın olduğunu da kabul etmek zorundayım.
Ancak tehdidimin halen geçerli olduğunu da belirtmek isterim.
Daha uzatırdım da sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...