Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

ayrica tras olun. cok cirkin duruyor sakallariniz. size bir sir verecem... o cilgin sakalnizin size yakistigini dusunuyorsunuz ama yakismiyor maalesef, arkanizdan da kizlar kis kis guluyor.

TRAS OLUN ALLAH ASKINA.

ayrica fedora sapka da giymeyin allah askina. Onunla da cok dalga geciyorlar, farkinda degilsiniz. Romen cingene degilsiniz ki yakissin.

ayrica lutfen guzel kiz fotolari gelsin.

kime sorduysam sakallı daha iyi olduğumu söylüyo.kızlara sordum tabi gfgf

o şapkayı da dalgasına taktım.hayatta takmam şapka falan.böyle dalgasına çekilen bi foto nası bu kadar beğenildi çözemedim hala adgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Azmodai said:

ayrica tras olun. cok cirkin duruyor sakallariniz. size bir sir verecem... o cilgin sakalnizin size yakistigini dusunuyorsunuz ama yakismiyor maalesef, arkanizdan da kizlar kis kis guluyor.

TRAS OLUN ALLAH ASKINA.

ayrica fedora sapka da giymeyin allah askina. Onunla da cok dalga geciyorlar, farkinda degilsiniz. Romen cingene degilsiniz ki yakissin.

ayrica lutfen guzel kiz fotolari gelsin.

kime sorduysam sakallı daha iyi olduğumu söylüyo.kızlara sordum tabi gfgf

o şapkayı da dalgasına taktım.hayatta takmam şapka falan.böyle dalgasına çekilen bi foto nası bu kadar beğenildi çözemedim hala adgsdf

Hicbir zaman teenage sakalim olmadi cok sukur, direk kece suratli kiro sakaliyla hayata adim attim, allahima sukurler olsun, nazar degmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...