Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

[quote Azmodai
Yil 1999, lise 2 deyim ve kendime bi karisik cd yazmistim sevdigim sarkilardan olusan ve kapagina da asi, isyankar imajlar doseyip bu BERBAT OTESI Fontla cok cilgin yazilar yazmistim. Kirolugumun simgesi olan bu fontun karsima bu sekilde cikmasi derinden yaraladi beni.

AHAHAHAHHA ÖHHHÖÖHHÖ AHAHAHAHAH HRRRKK ÖHHÖÖÖ AHAHAHAHA

hasha hasta anırılmıyorumuş ben bunu öğrendim.. ama yine de ..

AHAHAHAHAHAHAHAHA

azmo resmi isteyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
cok tesekkur ederiz arkadaslar, bizce basarili bi calismaydi, fontumuzu da azmom begenmediyse kesin haklidir, kendisi MUKEMMEL bi erkek oldugu icin, soyledigi hersey bizim icin sorgusuz dogrudur, bu sebepten oturu tek bi cumle bile etmicem kendisine, dicem ki haklisin erkekim. haklisin.

nil hayatimin kadini, biricigim, herseyim.
sen istersin de ben yapmaz miyim
iste benden yakayim buralari
seninle olan askimiz, bu forumda ilklerdendir, nitekim ki sen buralarin en daş karisisin, aksini iddaa eden varsa capsiz capsiz konusuyodur, hiç dikkate almam.
seni seviyorum, ve o gül yuzunden opüyorum.

kadinim, bebegim, hayatim..
OOHH LAN!
sensiz paticigin tadi yoktu, bir postun bile yetti. tanidigim en kral hatunsun her anlamda. dory-vanil gercegini kimse degistiremez.
seneler gecti ama hala vazgecemedim senden. seni seviyorum tugbam ve her zaman yanindayim ohs.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu diziyi seyrettim 672 bölüm. hose qutinyo başroldeydi, bir de bu hatunlar. ilk başta hose qutinyo maria'ya aşık. maria ise dory'e. dory de hose qutinyo'ya aşık tamam mı? abi bu aşk üçgeni 672 bölüm bir türlü çözülmüyor. ama nasıl sürükleyici. e hatunlar güzel abi izliyosun yani. sonracıma türlü badireler atlattıktan sonra birbirine kavuşuyor bunlar...

menage a trois tabi lan ne sandın lebraaam?
Sosyal ağlarda paylaş

biz burada kız-lıza ilişkielri destekliyoruz çünkü belirli bir estetiği var göze hitap ediyor kıvrımlı fln

aa gel gör ki erjkek erkeğe.. ulan aynı kadraja iki y****k birden girince olmuyor.. hani arada bir meme fln olsa dengelese de yok yani dengeleyeyici unsur yok

o yüzden kız-kıza ilişkielre evet- erkek-erkeğe hayır lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...