Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Mirage said:

5/10

Beklentilerimi karşılamadı. Hatta yer yer çok sıkıcı. Cast iyi olmasa hayatta seyredilmez bence.

naptın abi. bence neden karşılamadı biliyo musun. bu filmdeki birsürü öğe orada burada çok kullanıldı, bu da baydı. o çatışma sahnesi film okullarında gösterilmeli, ses efektlerinden kamera açılarına kadar 95'in çok ötesinde. sırf o sahne için bile 7 veririm filme ben:) tamam sonu kolpa olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Mirage said:

5/10

Beklentilerimi karşılamadı. Hatta yer yer çok sıkıcı. Cast iyi olmasa hayatta seyredilmez bence.

naptın abi. bence neden karşılamadı biliyo musun. bu filmdeki birsürü öğe orada burada çok kullanıldı, bu da baydı. o çatışma sahnesi film okullarında gösterilmeli, ses efektlerinden kamera açılarına kadar 95'in çok ötesinde. sırf o sahne için bile 7 veririm filme ben:) tamam sonu kolpa olabilir.

en az 10 kez seyretmişimdir kankarlarda 1997-2002 arasında, al pacino nun oyuncuugu catısmalar genel akıs e o zamanların en iyi kadrosu ve o zamanlar olmayan cinsten bir aksiyondu, bence 9/10 luk bir film ama bugun ilk kez seyreden birine 5/10 verir onuda ayıplamam :P
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi arkadaştan aldığım için hiçbir fikrim yoktu kim yazmış ne oynanmış kim oynamış vs. tuna kiremitçi ismini görünce biraz soğudum filmden. senaryo ve kurgu vasattı. ahmet mümtaz taylan tutup taşıyor adeta filmi. sırf onun oyunculuğu için izlenebilir. güzel bir seyirlik genel olarak.

Adını Sen Koy

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

progamer said:

http://img.xcitefun.net/users/2009/10/118970,xcitefun-legion-movie-poster-4.jpg

Çok kötüydü.

Şu film yerine 2-3 tane Supernatural bölümü seyretseydim daha iyiydi.

elinde mp5 tutan angel görünce anlamalıydın abi!

pff bende dün sinemada seyrettim, tahminimce filmin yapımı boyunca tüm ekip bir çeşit uyuşturunun etkisinde flndı, yoksa böyle saçma sapan bi film yapılmaz.
melek dedik, ezik ezik adamlar geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...