Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Vantage Point (2008) 7.5/10

http://www.impawards.com/2008/posters/vantage_point.jpg

ABD başkanına İspanya'da bir konuşma sırasında yapılan suikast girişimi ve patlayan bombanın 8 farklı ve (çoğunlukla) alakasız kişilerin bakış açısıyla işlenişini anlatan bir film. Yeni yeni psikolojik olarak tekrar düzelmeye başlayan bir koruma, bir TV çalışanı, bir turist, bir terörist, bir kardeşini kurtarmaya çalışan zavallı, bir ispanyol polisi gibi çok alakasız insanların bakış açıları birleştirilince bir puzzle gibi parça parça yerine oturuyor hikaye. Gayet başarılı, hızlı, sıkmayan bir film, fazla uzun da değil. Gayet güzel.

Filmin tek kötü yanı sonu. Bu kadar güzel giden filme bu kadar rezalet bir son daha düşünülemezdi heralde. Çok çok çok kötü, yapmacık bir sona sahip film. Bunun dışında gayet başarılı. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Vantage Point (2008) 7.5/10

http://www.impawards.com/2008/posters/vantage_point.jpg

ABD başkanına İspanya'da bir konuşma sırasında yapılan suikast girişimi ve patlayan bombanın 8 farklı ve (çoğunlukla) alakasız kişilerin bakış açısıyla işlenişini anlatan bir film. Yeni yeni psikolojik olarak tekrar düzelmeye başlayan bir koruma, bir TV çalışanı, bir turist, bir terörist, bir kardeşini kurtarmaya çalışan zavallı, bir ispanyol polisi gibi çok alakasız insanların bakış açıları birleştirilince bir puzzle gibi parça parça yerine oturuyor hikaye. Gayet başarılı, hızlı, sıkmayan bir film, fazla uzun da değil. Gayet güzel.

Filmin tek kötü yanı sonu. Bu kadar güzel giden filme bu kadar rezalet bir son daha düşünülemezdi heralde. Çok çok çok kötü, yapmacık bir sona sahip film. Bunun dışında gayet başarılı. Tavsiye ederim.

Şahsen ben beğendim en azından kitledi beni koltuğa lan nolcak acaba diye diye izledim filmi. Taken dan sonra yakın zamandaki en iyi 2. aksiyon bence.
Sosyal ağlarda paylaş

liam abi için seyrettim içinden tim roth çıktı ki adamın oyunculuğuna hayran olmamak mümkün değil. robroy tam bir highlander ve film iskoçyada geçiyor tahmin edilebildiği gibi.
tim roth'un baya gençliğini görmüş oluyoruz kendisi bir ingiliz aristokratı ama bir insan bu kadar güzel mi oynar ki filmi seyrederken anlamadım tim roth olduğunu imdb'den bakınca apıştım oscara adaylığı almış falan.

9/10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...