Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

abi bunlar hayatın anlamını arıyorlar her filmde

şimdi underworld filminden ne bekler bi insan

aksiyon ve kate

adam yarısında bıraktım falan demiş bide utanmadan sdfds

alurielin dediği gibi vampire lycana inandın da filmde tutarlılık mı aradın ahah
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekcilik değil "tutarlılık" dedim abi özellikle. Yani bilim kurgu filminin de bir tutarlılığı olur. Star Wars izlerken luke'un ışın kılıcı yerine

http://www.airsplat.com/Images/ERA-CA-M249-005.jpg

bunu çıkardığını düşünsene vıcüvvv diye ahahah

IŞIN KILICINA İNANDIN DA m249'e Mİ İNANAMADIN diceksin filmin ortasında sdfs

hani ilk 20 dk da yardırabilirim baya tutarsızlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

e tamam işte şu filmde tutarlılık aramak ztn mantıklı değil bence.böyle filmlerde kusur ararsan çok bulursun o zaman bir anlamı kalmıyor.

oturdum izledim beğendim ve unuttum filmi.

olm bi kere beğendiğin filmi unutmassın. bence sen filmi izlememişin bizi trollüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

http://3.bp.blogspot.com/-CqVbStxlu_k/Tjv9tNxcB8I/AAAAAAAAB64/UFadopZHiHE/s400/Womb+Singapore+English+Poster.jpg

Baya baya garip geldi. Bir de bütün haftasonu Star Wars izlemiştim nostalji olsun diye, öyle hareketli filmlerin üstüne bu gelince bir de duvara çarpmış gibi oldum. İzlemenizi tavsiye ederim.

İnsan klonlanması ile aşık kadının yaptıklarıyla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

Egitimli ama minik hatunun egitimli ama devasa adama dayak atabilmesini anlamis degilimdir. Hatta lisede kendi yas araliginda dunya capinda derece yapmis hatun bi arkadasimiz vardi, ara ara delirip daliyordu Allah ne verdiyse ama hepsinde kicinin ustune oturuyordu. Ne zaman boyle film izlesem bu aklima geliyor "hadi len" diyorum. hehe
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. fizige aykiri zaten kutle falan filan.50 kg hatun 120 kg ayi abiye ne yaparsa yapsin yemez yani. anca coook sansina boyle bir tekme savuracakta cenedeki bilmemne damarina gelirse bir sey olur belki.

birde boyle ucup boyundan tutup yere caliyor ya abileri bu kadinlar o daha beter.

vampir olursa tamam ama :D super gucleri falan olan filmler ok.
Sosyal ağlarda paylaş

Myth Buster'da falan su Kill Bill'deki tabut kirma sahnesi icin erkek bir dovuscuyu yere yatirip kisa mesafeden yumruk neyim attirmislardi. Hayvan herif box eldiveni ile 1200-1400kg gibi bir sey vurmustu.

Bu gereksiz bilgiyi de verip konuyu daha fazla baltalamayayim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Gina Joy Carano (born April 16, 1982) is an American actress, television personality, fitness model and mixed martial arts fighter. Carano appeared as the Gladiator "Crush" on American Gladiators. She has been referred to as the "Face of Women's MMA."[1] Carano was formerly the #3-ranked 145-pound female fighter in the world according to the Unified Women's MMA Rankings.[2][3]

Bırakın da bir zahmet bu kadın tokatlasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...