Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

verdiğin not resmi evraka geçmeyecek yav, 8 de, içinden gelmiyosa 9 de, o da çok gelirse 8.5 de.

hayır, şimdi diyeceksiniz ki, "ulan verdiğimiz nota bile karşıyor", yok karışmıyorum, ne verirseniz verin banane, benim için film hakkındaki görüşünüz önemli,
ama garibime gitti sadece, ondan açtım mevzuyu.
sonuçta kendi aramızda sohbet ediyoruz, spesifik verilere gerek yok bence, kaldı ki o kadar spesifik not verecek yeterlilikte de değiliz, hiçbirimiz sinema öğrencisi değiliz(dir herhalde). notlandırmadan amaç okuyana film hakkında bi fikir vermek.

neyse, sözüm meclisten dışarı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Her türlü büyü için gereken bloodsteel madeninin artık çok az çıkartılabildiği bir dünyada; 1 human assasin, 1 elf fighter, 1 human rogue ve 1 görünmez olmayı öğrenmeye çalışan goblinden ibaret partynin maceraasını izliyoruz.

fena film değil; izleseniz de olur, izlemeseniz de.

seyrettim.

4/10

vasat 2 dragon animasyonu filmi kurtarmamış. frpdir çamurdan olsa seyredilir dedim ama seyredilmeyebilirmiş de.
Sosyal ağlarda paylaş

(76701)Groundhog_Day_23.976fps_1CD_Turkce_SubRip_DiVXPlanet.rar

espriler gayet yerindeydi gayet tatlı bir filmdi Sıkması gerekirdi ama sıkmadı ama yine de bir daha izlemem sanırım Tavsiye ederim

Bana tavsiyesinden dolayı da hamite teşekkür ederim çok (:

http://sungwonchoe.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/groundhog_day.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Breakfast Club

Dün gece yönetmenin ölümü haftası dolayısıyla yıllar önce TVde tam izleyemediğim filmi baştan tekrar izleme gereği hissettim: Gerçekten muhteşem. Aradan geçen 20den fazla yıla rağmen anlatım gücü ve karakterlerin canlılığından hiçbirşey kaybetmemiş bir film, kanımca tüm zamanların en iyi gençlik filmi.

Son 20-25 dakikaya geldiğinize bu filmin asla bitmemesini isteyeceksiniz.

İzlemeyenler kaldıysa şiddetle öneriyorum. 10/10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...