Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

binlerce film izlememe ragmen sanki ilk kez film izliyormus gibi hissettim. romandan filme aktarilmis, 6 saatlik harika bir italyan draması

La meglio gioventù / the best of youth

10/10 - puan kıracak hiçbirşey göremedim, görmek istemedim yada

izledim, çok iyi. Baya iyi hatta. Oyunculuk süper
ama biraz hüzünlü bi hava bırakıyo insanda..

matteo'nun intiharı etkliyeciydi baya.Bir de filmin sonunda oğlunun tıpkı yıllar önce kardeşler gibi aynı yerlere gitmesi falan..

edit: hatta türkçe altyazıyla bu sefer bi daha izlicem gibi. Bi kere izlemek kesmicek galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Donnie Brasco (1997)

http://www.collider.com/uploads/imageGallery/Donnie_Brasco/donnie_brasco_dvd_extended_cut_johnny_depp_and_al_pacino__large_.jpg

8/10

Çok iyiydi. Al Pacino, Johnny Depp ve Michael Madsen var zaten, nası iyi olmasın. Özetle FBI tarafından görevlendirilmiş bi adam mafyayı çökertmek için kuyumcu kılığında mafyanın içine sızıyo. Gerçek hikayeden alınma.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

@deadskin

abi nasıl saçma dersin döneminin en iyi romantik filmiydi heralde

ki nefret ederim bu tarz filmlerden.
gerçi platonik olarak abayı yaktığım hatunla izlemiştik onun da etkisi olabilir.

saçma gelmesinin nedeni son dersten sonra izlemiş olmam da olabilir ama ne bileyim abi varmın yokmun diye diye içimi baydılar film boyunca.

yeteeeeeerrr diye bağırcaktım ali rıza bey hesabı
Sosyal ağlarda paylaş

Aachi & Ssipak

+18 diyebiliriz, çoluk çocukla izlemeyin.

konusu

Post apocalyptic ortam, dünyada enerji kaynakları tükenmiş, tek enerji üretimi insanların atıklarından elde ediliyor. Hükümet insanları daha fazla üretim yapmaya teşvik etmek için bağımlılık yapan juicy barlarla ödüllendiriyor tuvaletlerini yaptıktan sonra. izleyin işte yav, süper :)

8/10 verdim gitti, aslında daha fazla da verilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...