Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serkan Fenerbahce'de !!!

Patik

Öne çıkan mesajlar

çarpıtmayın kaan 112 yaşında deil :-P Abi ne bekliosun luceden?

Serkan fenerde bi şey yapamaz. Bir kaç sene sonra gelirse ayrı ama daha çok genç. Fenerdeki kaşarlar adamı harcarlar.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

Fener bir hollandalı daha alsın milli takımın 30 yaş üstü kısmından bir iki sene daha iş yapar serkanıda bir iki sene sonra alsın. yoksa heba olcak garip.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 06 Mayıs 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
besiktasta okan kocu harciyor ;)

madem kullanmayacaksiniz bunlari birakin GB de kalsinlar ya :)

benmi oynatmıyorum kardeşim?

42 yaşındaki adam oynuyor yerinde Luce çocukluk arkadaşını oynatıyor.Ama seneye kesin kadroda yeri olucak
Yeni star Okan Koç!!!

PVH bu sene fener şampiyon olsun seneye oynamıyacakki.Hiç umutlanmaasın fener Pvh için :) Adamın kariyerinde lig şampiyonluğu yok adam aç onu kazanmak için savaşıyor böyle dandik bi ligde rahat rahat oynuyor.34 ne gelmiş zaten seneye oynamıyacakki.Kim olsa oynamaz.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 06 Mayıs 2004 21:08 tarihinde demiş ki:

PVH bu sene fener şampiyon olsun seneye oynamıyacakki.Hiç umutlanmaasın fener Pvh için :) Adamın kariyerinde lig şampiyonluğu yok adam aç onu kazanmak için savaşıyor böyle dandik bi ligde rahat rahat oynuyor.34 ne gelmiş zaten seneye oynamıyacakki.Kim olsa oynamaz.

saçmaladın düzgün federasyon ve düzgün hakemler olsa türkiye ligi çok kaliteli bi lig en azından hooijdonk un geldiği hollanda liginden daha kaliteli[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 07 Mayıs 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 07 Mayıs 2004 18:31 tarihinde demiş ki:

saçmaladın düzgün federasyon ve düzgün hakemler olsa türkiye ligi çok kaliteli bi lig en azından hooijdonk un geldiği hollanda liginden daha kaliteli

İşte sorunda orda. Düzgün federasyon ve düzgün hakemler.
Bencede Türkiye Ligi dünyanın en kaliteli liglerinden biri.
Sence bu seneki lig ligmidir? Sırf Beşiktaşı baz alarak söylemiyorum diğer takımlarıda kastediyorum.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 Mayıs 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
Bir futbolcu daha doğmadan bitti.
Yazık...

:)

ahaha :D
Serkan Yalıkavakspordan gitti gençlere.
o kadar beşiktaşlı ol dedik
vallahi yazık olacak cocuga[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

niye yazık olsun ki. bir sürü genci oynatıyo fener. 30luk bjk ve gs nin aksine adamlar gençlere şans veriyorlar. ha bence fazla abartılıyor fenerdeki gençler birçoğu ilerde boş çıkacak ama bunun suçu fenerin değil fener bütün desteği veriyo valla helal olsun bizse gökhana serdara forma vermedik daha. ben hatırlamıyorum ya da 1 maç oynadılar mı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...