Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özge Özberk, Level 80 Mage

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Nessarien said:
Vay canına ne yaygara kopardınız ya alt tarafı wow oynuyor ne var bunda onlarda insan ünlü/popüler kişileri kafanızda büyütmeyin bu kadar.

Benim bildiğim 2 ünlü bayan haber spikeri var wow oynayan 1 tane çok popüler olmayan bir manken ve yurt dışında futbol oynayan milli bir futbolcu. Herkes gibi onlarda oynayabilir anormal birşey değil ki :)

Epic mountun olayım üzerime bin anam demediğiniz kalmış peh ^^ (üstte bir tane tankın olayım vardı he he bak o da yaratıcı bir söylem)

özge kadar güzellerse selam =P manken default güzeldir de spikerleri merak ettim eheh =)
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:
Vay canına ne yaygara kopardınız ya alt tarafı wow oynuyor ne var bunda onlarda insan ünlü/popüler kişileri kafanızda büyütmeyin bu kadar.

Benim bildiğim 2 ünlü bayan haber spikeri var wow oynayan 1 tane çok popüler olmayan bir manken ve yurt dışında futbol oynayan milli bir futbolcu. Herkes gibi onlarda oynayabilir anormal birşey değil ki :)

Epic mountun olayım üzerime bin anam demediğiniz kalmış peh ^^ (üstte bir tane tankın olayım vardı he he bak o da yaratıcı bir söylem)

kışt kışt
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
pekaziz said:
2 gün önce mesaj atmıştım biliyorsunuz.

O günden bu yana epey sıkıştırdım kendisini, bugün bebekte buluştuk sohbet ettik, artık çıkıyoruz ;)

şaka maka bebekte cafesi var kendisinin :)

bi çayını içmeye gideriz heralde.Bi mage bi mage e hesap ödettirmez sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...