Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Lucescu devri bitti !!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Türkiye deki en iyi Teknik adamlardan biri olan
Göreve geldiği Galatasarayı 2.sezonda şampiyon yapan ve Şampiyonlar Liginde 2. tur oynatan
Beşiktaşı bir mağlubiyetle şampiyon yapan
Türkiye deki birçok rekoru kıran Lucescu 2. yarıdaki kötü gidişin ardından pes etti Beşiktaş yönetimi ile yollarını ayırdı.

Serdar bilgili pazar günü yapılan görüşmede artan baskılar nedeniyle görevi bırakmasını söyledi.Ve Luca da pes etti.
Lucescu'yu evine davet eden Bilgili'nin, buradaki görüşmede Rumen hocaya, "Sizi ben getirdim. Ancak camiada büyük tepki var. Siz de bırakın. Parasal konuları kulüp adına ben hallederim" dediği öğrenildi.

Rumen Çalıştırıcı ya 3.5 milyon $ öneren Spartak Moscova ya yada başkanı arkadaşı olan Brescia ya gideceği öğrenildi...

Teşekkürler Lucescu
Yeni takımında başarılar Lucescu ...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

tabi sahada kıçlarını kaldırmayan futbolcuları kılıçtan geçirmesi gerekiyordu. 2 adım koşmayanları anında sözleşmesini feshedip paf takımla çıkması gerekiyordu. kaleci cordobanın yediği gollerde üfleyerek topu çıkarması gerekiyordu. defansın yaptığı inanılmaz hataları save/load la düzeltmesi gerekiyordu. çok hain bu lucescu ondan nefret ediyorum.

doğru inanılmaz hatalar yaptı lucescu. amaaa lucescu takımı sattı diyorsan bu takımda 1 kişi bile! evet 1 kişi bile duramaz sana göre. derhal hepsinin defolup gitmesi gerekir. nitekim ortada olan inanılamz başarısızlıkta 1. derece suçlu futbolcular luce değil!! bir tdnin takıma etkisi ne kadar olur yahu. küme düşmüş takıma, 18 haftadır galibiyet yüzü göremeyen takıma yenilince de mi luce sattı maçı?

luce'nin ayrılması doğru karar. . herkes hata yapar lucescu da büyük hatalar yaptı ama asla nefretle değil sevgiyle uğurluyorum lucescuyu.

teşekkürler lucescu bana hayatım boyunca doğru düzgün tadını çıkardığım tek şampiyonluğu hediye ettiğin için! teşekkürler lucescu bana kimseye nasip olmamaış 4 derbi galibiyetli şampiyonluğu hediye ettiğin için! teşekkürler lucescu, bana puan rekorunu kırarak şampiyonluk hediye ettiğin için.
Sosyal ağlarda paylaş

AANAHAAHAHHAA dün bide telegolde bi bejeke ex-yöneticisi diodu bize 100.yılda şamp. yaşatan birini kendi rızası olmadan ortada bırakmaız die bejeke boole işte bi ddiklere dierini tutmooo[signature][hline]Nobody is Perfect
Im Nobody

Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik
Sosyal ağlarda paylaş

Bende teşekkür ediyorum gerçekten harika bir şampiyonluktu üstelik diyarbakır maçındaki ofsayt gol olmasaydı nağmalup bitircektik.
Belki nefret yanlış olabilir ama kızgınım diyelim şuna. hemde çok.

Nedenmi?
Hıncal Uluç denilen boş beleş bir yazarın gazına gelip taktiğini değiştirdi hücum futbol oynayamadı.Ama inat etti düzeltmedi yanlışını.
Chelsea maçı resmen rezaletti tamamen taktik hatasıydı.
Ahmet Dursun ile İlhan Mansıza güvendiği için adam aldırmadı.Hasselbaink ve Kaka ile anlaşılmış Luca evet dese geliyorlarmış.Şimdi klubu satsan vermezler.Ama o İlhanı ve Ahmet Dursunun gidişine engel olmadı hatta destek çıktı.Tamam gittiler ama bunun yerine hangi akıl hangi mantık UEFA da şampiyonluğu hedefleyen Ligde şampiyonluk isteyen kupada şampiyonluk isteyen bir takımın en zayıf olduğu noktaya santraforlar içinden en kötüsünü alır? 1 yıldır top oynamayan İllie alındı.Niye? Vatandaşı olduğu için.

Taktik hataları bir sürü 2. yarıda ama bunları biz tartışamayız takımı sadece izlediğimizle ile biliyoruz.O onun görüşüdür.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

yaw anlamıyorum 9 sene aradan sora şampiyon yaptı sizi adam bide kotu diosunuzz.bende sevmiodumda ,geçen senede onu yere goge sıgdıramayan siz degilmiydiniz.
bide bu sene bjk nin şampiyon olamamsının nedeni lıuce degil bence
futbolcular ckok havalandılar ilk yarıbittikten sora şampiyonluga garanti diyolardı.sorada bole oldı işte[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yok 20 sene sonra şampiyon olduk.
Benım dedem çocukken görmüş son şampiyonluğu

[ulan şaka maka kuzenım var 10 yaşında velet benden çok şampiyonluk gördü süper cupa gördü uefa gördü :=) ]

Ya Lucenın çok büyük hataları vardı tatiktik konusunda eleştrimek bize düşmez ama adam santrofor almadı ya.
Daha ne diyim.
Yönetim ve futbolcularda çok suçlu bu konuda.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

GS de iken çingene derdim
bize geldi çok üzüldüm
şampion olmamız onun sayesinde gibi gözüktü sinir oldum

geçen sene şampion olduk çünkü ligde başka takım yoktu
fener şu anki GS gibiydi hatta ligin 2. yarısında sonuncuydu
GS fatih terim in anlamsız futboluyla cok kötü oynuordu ama gene kazanıordu

BJk ise geçen sene gerçekten çok şanslıydık
UEFA da çeyrek final oynadık çünkü adam gibi rakip gelmedi o zamana kadar.. bi lazio geldi orda da gördük Lucescunun teknik direktörlüğünü
bütün sene 3lü defans oynayan BJK o maçta tandem oynadı
10 dakkada 2 gol yedik.. hatta BJK bir tur öncesinde 4-2 biten maçta (rakibi hatırlamıorum levski sofia di sanırım) çok sanslıydı
hakem son dakikalarda levskinin bariz golünü saymadı

neyse geldiği günden beri sevmiodum zaten
o gelmeden önce BJK forveti çok iiidi ilhan gol kralıydı
ahmet dursun genede kötüydü ama çabalıordu

lucescu geldi bütün forvet oyuncuları 2 sene boyunca hiçbirzaman form tutamadılar
çünkü antremanlarda bile hiçbir zaman doğru düzgün hücum çalışmıordu beşiktaş

BJK 100 yılında şampion olmuştur
çünkü 100. yıl yardımı çok yapılmıştır
+bjk cok sanlıydı son dakkalarda dönen maçlar, hakemlerin lehimize olan hataları dier takımların o sene cok kötü olması vs. vs.

bu sene ilk yarıda da aynı şekilde herşey ilerliordu
lucescu şapkaya her elini sokuşunda tavşan çıkarmaya devam etti..
bir chelsea maçını düşünün
bjk o maçı aldı ama bir takım bu kadar şanslı olur
adamlar maçın nerdeyse hepsinde tek kale oynadılar
top her şutta bizim defansın kıçına başına çarptı
tamam BJK iyi de defans yaptı
ama maç boyunca toplam 3 şutumuz oldu
2si gol golleri hatırlayın
biri Desailly+cuddicini nin abartı hataları sonucunda
dieri ise topun defansa çarpması sonucu kalecinin kontrpie de kalması sayesinde olmuştur

neyse ben BJK kin özellikle bu sene hiç bir maçta doğru düzgün top oynadığına inanmıorum
geldiğinden beri gitsin die dua ettiğim lucescu sonunda gitti

ama olan yönetime oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DonCorleone, 03 Mayıs 2004 20:02 tarihinde demiş ki:
GS de iken çingene derdim
bize geldi çok üzüldüm
şampion olmamız onun sayesinde gibi gözüktü sinir oldum

geçen sene şampion olduk çünkü ligde başka takım yoktu
fener şu anki GS gibiydi hatta ligin 2. yarısında sonuncuydu
GS fatih terim in anlamsız futboluyla cok kötü oynuordu ama gene kazanıordu

BJk ise geçen sene gerçekten çok şanslıydık
UEFA da çeyrek final oynadık çünkü adam gibi rakip gelmedi o zamana kadar.. bi lazio geldi orda da gördük Lucescunun teknik direktörlüğünü
bütün sene 3lü defans oynayan BJK o maçta tandem oynadı
10 dakkada 2 gol yedik.. hatta BJK bir tur öncesinde 4-2 biten maçta (rakibi hatırlamıorum levski sofia di sanırım) çok sanslıydı
hakem son dakikalarda levskinin bariz golünü saymadı

neyse geldiği günden beri sevmiodum zaten
o gelmeden önce BJK forveti çok iiidi ilhan gol kralıydı
ahmet dursun genede kötüydü ama çabalıordu

lucescu geldi bütün forvet oyuncuları 2 sene boyunca hiçbirzaman form tutamadılar
çünkü antremanlarda bile hiçbir zaman doğru düzgün hücum çalışmıordu beşiktaş

BJK 100 yılında şampion olmuştur
çünkü 100. yıl yardımı çok yapılmıştır
+bjk cok sanlıydı son dakkalarda dönen maçlar, hakemlerin lehimize olan hataları dier takımların o sene cok kötü olması vs. vs.

bu sene ilk yarıda da aynı şekilde herşey ilerliordu
lucescu şapkaya her elini sokuşunda tavşan çıkarmaya devam etti..
bir chelsea maçını düşünün
bjk o maçı aldı ama bir takım bu kadar şanslı olur
adamlar maçın nerdeyse hepsinde tek kale oynadılar
top her şutta bizim defansın kıçına başına çarptı
tamam BJK iyi de defans yaptı
ama maç boyunca toplam 3 şutumuz oldu
2si gol golleri hatırlayın
biri Desailly+cuddicini nin abartı hataları sonucunda
dieri ise topun defansa çarpması sonucu kalecinin kontrpie de kalması sayesinde olmuştur

neyse ben BJK kin özellikle bu sene hiç bir maçta doğru düzgün top oynadığına inanmıorum
geldiğinden beri gitsin die dua ettiğim lucescu sonunda gitti

ama olan yönetime oldu..

hey allahım ya.. daha uefa'da kiminle oynadığımızı bile bilmeyen bi adam kalkmış luce'nin adamlığına teknik direktörlüüğüne ve geçen sene 4 derbiyi kazanan hakkıyla süper bi şampiyonluk elde eden takıma laf mı ediyo?

bırak allahını seversen ya bişey bildiğin yok bıdır bıdır ötme..
geçen seneki şampiyonluk yüzde yüz luce'nin eseridir.

hepiniz laf ettiniz çok konuşuyor lucescu diye.. adam birebir doğruları konuşuyodu. ligin ikinci yarısında verilmeyen gol sayımız neredeyse 10 olacak yahu bu nasıl iştir?

adam bunları söylediğinde hep suçlu oydu. bırakın ya bırakın. türk futbolunu ciddi biçimde ileri taşıyabilecek bi adam daha gitti türkiye'den.. avcumuzu yalarız artık.. kaldık gene kimbilir kimin eline..

hoşçakal lucescu.. hoşçakal.. ve teşekkürler herşey için.[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

ki bütün yazını okumadım ama sen beşiktaşlı falan değilsin..

100.yıl da beşiktaş'a yardım falan edilmedi.. lehimize tek hata kocaelispor maçında ki ofsayt goldü ama eğer o hata diyorsanız bu sene fazlasıyla çıkardılar acısını.. başka hiç bir örnek weremezsiniz çünkü zaten yok başka örnek..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 03 Mayıs 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
Hasselbaink ve Kaka ile anlaşılmış Luca evet dese geliyorlarmış

topici okuyodum. burada bırakıyorum okumayı. asmdfuashufa abi bittim öldüm ya.
hasselbaink hadi tamam diyelim de kaka ya mauhauha ay süper[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene lucescu'nun başarısız olmasının en büyük nedeni futbolcular çünkü geçen sene takım oyunuyla şampiyon olan bjk bu sene teknik olarak kısıtlı oyunculardan (sergen dışında :)) kurulu olmasına rağmen havaya girip 'hep ben hep ben' diyerek bencil bir futbol sergilediler ve yarışa havlu attılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...