Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild arıcak olabilirim :p

Oturanboaa

Öne çıkan mesajlar

Valla bu tarz thread lere izin varmı yokmu emin deilim yada bu işin için bi sticky varsa şimdiden modlara iş çıkarttıım için özür dilerim...

Enhancement shaman sız guild arıyorum.

BEN:
Arkadaşlar ben enhancement shamanım.Bu charla 290gün played time ım var. En az 200ünü enhancement olarak oynadım. Pretbc de twinemperors a, tbc dede (patch 3.0ten önce) twins e kadar geldim.Wotlk te şu an herkez gibi tüm content i bitirmiş durumdaym. Kısacası pve experience ım iyi. Oyun mekaniklerini iyi bilirm. Mükemmel oyuncuyum diyemem bazen mala bağlarım bazen bilgisayarım bağlatır (yakında eski pc den kurtulucam^^). Ama kesinlikle nub deilim diyebilirim. Gerçi herkez der ama şimdi bana inanırmısınız bilmem :p
Bu arada ilgilendiriosa sizi eğer S4 te 2060 ratingim vardı. Bide 5k ya yakın achievement puanım var.Üstüne bide server first shamanım:p Gearıda armoryden görebilirsiniz

ARMORY: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Scarshield+Legion&n=Oturanboa
Hali hazırda gemleri takılı enchantları yapılı lvl200epic healing gearım var. Guild e gerekli olan yerlerde resto olabilirim ama guild e enhancement olarak girmek ve spec imin öyle kalmasını istiorm.

ŞU ANKİ GUİLD İM:
Şu anki guildimden çıkmak isteme sebebim çok fazla melee olması ve rotation yapmak zorunda kalmamız...Ben baya aktif bi oyuncuym buda bana biraz koyuyo tabi. Kısacası her raid e spot kavgası vermeden girebilceem bi guild arıorm.

ARADIĞIM GUİLD:
Çok pro bi guild beklemiorm tabikide ama şu ana kadar malygos heroic kesmiş olmanısı lazım. Türk yabancı farketmez ingilizcem iyidir.

Note: Şu an guildden çıkıcakmıyım eminde deilim aslında beni tutan tek şey serverdaki insaların kaliteli olması. 3yıldırda bu serverdayım doğal olarak çok fazla arkadaşımı geride bırakıcam eğer transfer edersem. O yüzden burda bi çıkmadan seçeneklerimi göriim istedim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bol şans dilerim.

Her raid de bulunmayı sart kosmanın 25 ten fazla üyesi olan guildlerin genel prensibine uyacağını sanmam. Şahsen bizde su an raidlere gelen 3 şamanın iki si (ben dahil) healer diğeri elemental. Bir enhancement şamanımız var ama fazla aktif değil ve henüz level 74. Ama her ne kadar gerek healer sayısının anca yetmesi gerek ise su an 80 olan member sayısının yeteri kadar olmaması sebebi ile 3 şaman da her raid e giriyorsa da her raide davet edilemeyeceğini kabullenen üyelerden olusmaktayız.

Ayrıca bilgi olarak söyleyeyim coğu guild gibi önceki guild ini bırakmadan (dikkat migrate etmeden demiyorum) yapılan basvurulara sıcak bakmıyoruz.

wildhammer realmi istanbul (allience) guild i

www.istanbulguild.com
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Valla bu tarz thread lere izin varmı yokmu emin deilim yada bu işin için bi sticky varsa şimdiden modlara iş çıkarttıım için özür dilerim...

BEN:
Arkadaşlar ben enhancement shamanım.Bu charla 290gün played time ım var. En az 200ünü enhancement olarak oynadım. Pretbc de twinemperors a, tbc dede (patch 3.0ten önce) twins e kadar geldim.Wotlk te şu an herkez gibi tüm content i bitirmiş durumdaym. Kısacası pve experience ım iyi. Oyun mekaniklerini iyi bilirm. Mükemmel oyuncuyum diyemem bazen mala bağlarım bazen bilgisayarım bağlatır (yakında eski pc den kurtulucam^^). Ama kesinlikle nub deilim diyebilirim. Gerçi herkez der ama şimdi bana inanırmısınız bilmem :p
Bu arada ilgilendiriosa sizi eğer S4 te 2060 ratingim vardı. Bide 5k ya yakın achievement puanım var.Üstüne bide server first shamanım:p Gearıda armoryden görebilirsiniz

ARMORY: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Scarshield+Legion&n=Oturanboa
Hali hazırda gemleri takılı enchantları yapılı lvl200epic healing gearım var. Guild e gerekli olan yerlerde resto olabilirim ama guild e enhancement olarak girmek ve spec imin öyle kalmasını istiorm.

ŞU ANKİ GUİLD İM:
Şu anki guildimden çıkmak isteme sebebim çok fazla melee olması ve rotation yapmak zorunda kalmamız...Ben baya aktif bi oyuncuym buda bana biraz koyuyo tabi. Kısacası her raid e spot kavgası vermeden girebilceem bi guild arıorm.

ARADIĞIM GUİLD:
Çok pro bi guild beklemiorm tabikide ama şu ana kadar malygos heroic kesmiş olmanısı lazım. Türk yabancı farketmez ingilizcem iyidir.

Note: Şu an guildden çıkıcakmıyım eminde deilim aslında beni tutan tek şey serverdaki insaların kaliteli olması. 3yıldırda bu serverdayım doğal olarak çok fazla arkadaşımı geride bırakıcam eğer transfer edersem. O yüzden burda bi çıkmadan seçeneklerimi göriim istedim :p

www.doomed-guild.com/recruitment.html
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Oturanboaa said:

BEN:

ŞU ANKİ GUİLD İM:

ARADIĞIM GUİLD:

www.doomed-guild.com/recruitment.html

artık tauren de mi alıosunuz?

/fail

:D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm accountu bir yerden satın mı aldın yoksa kendin mi kastın? pre-tbc char, hand of ragnaros var, demekki eskiden blacksmithmişin ve server first lvl 80 shaman. niye guild arıyosun ki sat işte charı, minimum 550ytl değeri var. pvp title biraz daha üst rütbe olsa 600-650 falan bile olabilirmiş. hoş achievementlarla fln da gene 650yi bulur da. bir bilene danış satmayı düşünürsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada konuyla alakasız ama aklıma bir soru geldi. Diyelim ki arkadaş bir guild buldu farklı servera migrate etti.

Şimdi "Realm First: Shaman" achievementi varmış. E farklı realme geçincve oranın Realm First: Shaman'ı farklı. Nolacak? Bu arkadaşın o achievementi otomatik gidecek mi? Yoksa hangisi daha önce 80lemişse onda mı kalacak achievement (ki o zaman o kadar kasıp bugüne kadar taşıyan o realmdeki adama da yazık değil mi)? ya da ikisinde de durup 2 tane mi realm first achievementi olcak aynı class için ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...