Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayaklimi

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

biliyorum açılmıştırda ama ben sadece 4 tane açıklama koyuyorum devamı için http://www.hayaklimi.com

çok önceden farklı bi isimle açılmıştı site hatta bende yazmıştım. bu alttakilerin 2sini 1-2 sene önce okumuştum ama yine karşılaştım yine güldüm. içerik küfürlü bilesiniz, kelimelerin tamamı sansürlenirse bi olayı kalmaz die bi kaç harf sansürlemişler zaten

ama adam | 7.62
dersanede ders dinlerken gozlerimi ovusturan ellerimi, ovusturduktan sonra kesilen elektrigi, kor oldum sanip herkesin icinde " anani s.keym kor oldum" diyen dilimi, soguk soguk terleyen bedenimi ve 10 saniye sonra elektriklerin gelmesinin ardindan basta hoca olmak uzere yarilan cemaati, ismail turut basta olmak uzere tum karadenizliler, turk asilli alman rapciler, grup tomakinler, ali baba ve kirk haramiler z.ksin

opus-ozurlu | 6.47
dersane cikisi 3 kiz bi ben yuzuklerin efendisine gidelim diyen aklimi, kizlardan ikisi biz gelmiyoruz dedikten sonra hala olayi anlamayan mantigimi, kizla yanyana oturup tek hamle yapamayan cibiliyetimi, ara'ya 5dk kala kizin basini omzuma koymasiyla heyheylenen heyecanimi, "heralde uykusu geldi" diye dusunen beynimi, film arasinda biskuvi yiyen azimi, iclerinde hamur kalan dislerimi, filme dondukten sonra basini tekrar koyan kizin inadini, 'savasa daha var nasilsa' diyip anca toparladigim ozguvenimi, basimi onun basinin ustune koyan duygusal ruhumu, 15dk 1er milimetrelik hareketlerle elimi kizin eline yaklastirma stratejimi, kizin bunu farkedip elimi tutup bacaklarina koyan gazini, bu olaylardan etkilenip dakikada 98 kere atan kalbimi, ork'larin igrenc suratlari ve bogurtuleri arasinda dudagima atlayan kizin hormonlarini, azinda, ilk defa opusuyor olmanin verdigi heyecanla 8 kat fazla calisan salya bezlerimi, bu salyalari geride tutamayan dudaklarimi, napacagini sasirmis aklimi, kizin "ilk defa mi opusuyorsun" sorusunu, ona verdigim "cok mu belli oluyor" cevabini, yerlerde surunen ozguvenimi, ona kankalik eden egomu, ve hala bogurmekte olan orklari, sauron'u, beni izleyip gulen sinema sakinlerini, o gece'den sonra yuzume bakmayan kizin tecrubesini, ve o gunden sonra opusmek uzerine yaptigim tum bilimsel/teknik/teorik arastirmalari o gunki heyecan ve kabiliyetsizligimle 7 gun 7 gece s.kiyim.

911 | 6.47
gecenin bi vakti arkadaslarla pilav yapip,yaninda cacik mi tursu mu iyi gider diye karar veremeyen aklimi,sonrasinda fikir almak icin rastgele cevirdigim numaranin karsisinda cikan amcaya "biz pilav yaptik da karar veremiyoruz.pilavin yaninda cacik mi,tursu mu iyi gider" diye soran bunyemi,ardindan amcanin "cacik .r.spu cocugu cacik" diye bagirmasina katila katila gulen kisiligimi ve bunu bir de arkadaslarima anlatip kendime guldurten sozde iq seviyesi yuksek zekami tum pirinc ureticileri,cin halki,cacik severler,telefonu icat eden graham bell,hatri kalmis tursu saticilari ve ozellikle telefonun ucunda bize yardimci olan amca yaylandira yaylandira s.ksin...yetmezse haber veririm.

zortingen | 6.48
aksam yemegine hafif tok geldim anneme bana az koy dedim ama tabagi yine tepeleme doldurunca cok masum ve icten 'anne naaptin aq yaa' diye cikan ve bunu babamin duymasini saglayan 25 senedir babamdan birak dayagi bir fiske bile yemegen ama o aksam babamin elinin iciyle suratima patlatisini,yine babamin avaz avaz bagirirken agzindan firlayan ekmek kirintisini gorup kendimi tutamayip dayak yerken gulusumu ve olayi cigrindan cikartisimi o geceyi evden atilip disarda gecirip sabahlara kdr moron gibi sokaklarda dolasisimi s.kiimm.o lafi azimdan cikartan dilimi s.kiim.. hay aklimi s.kiim yaa

Sosyal ağlarda paylaş

iyimiş

zican adam | 6.70
universite gunlerimden bir gun, 2 kafadar parayla degil sirayla diyen cinsten 2 kizla tanistik.barda icip ewe gectikten sonra malum olaylar gelisti ve yataktayiz.tabiki kafalar 1 milyondan assa degil ve ne dedigimi bilmiyorum..partnerin tam orgazm siralari olsa gerek ki agzindan "beni assagila" cumlesi cikti..bunun uzerine "senin anani avradini s.kim amq mun or.pusu diyen dilimi... bu olayi arkadasa anlattigimda arkadastan "mal onun avradimi var da avradina sovuyon" cumlesini duydugum icin, once bunlari diyen dilimi, sonra kulaklarimi siz hayaklimi demek isteyen arkadaslar, arkadasimin mal beynini de konuyu kavrayamayan arkadaskara s.ktirmek istiyorum...simdiden saolun...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...