Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50 Cent @ Acun

throne_eins_meister

Öne çıkan mesajlar

yahu ben de bu adamların sadece klibi izleniyo sanıyodum oynayan cıbıl kızlardan ötürü.meğer hayranları da varmış ezbere sölüo yavv hepsi..kızı da rezil rüsva ettiler,yada kendi kendini etti..
bizim fifty bitse de gitsek lan bu ne soytarılık diodur heralde..
acunda da sürekli bi göster fifty amcana havası:D
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:
acunda da sürekli bi göster fifty amcana havası:D
harbiden he. köye gelen televizyonu halka gösteren amca gibi acun. dokunmana izin vermiyo uzaktan bakıyorlar böyle.

bu arada hakkaten o kadar çok kopy paste var ki, sanki derleme program izliyoruz, gram süreklilik yok. o cırtlak kızı ise dinleyemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

[spoiler ekşi spoiler]
50 cent ilk kutusunu açarken adama "i will open it, if you are feeling blue" tarzı bir laf edilen yarışma olayı. maviymiş kırmızıymış zerre bilmeyen 50 cent "feeling blue" olayını üzgün hissetmek olarak algılamış, haklı biçimde "neye üzülmem gerekiyor amına goyim" bakışını atmıştır. şu adama herhangi bir konuda da hak verdim ya başıma taş yağsa yeridir.
(vito, 20.12.2008 21:29 ~ 21:30)

yarışmadaki kırıtık koyboy şapkalı ablanın, mavi açarsam bana bişey ver fiftiiii demesi ile koparan yarışmadır. fiftii de sana mı vercem laynn bakışı atmış ama gel ben sana arkada bişeyler bulurum bakışıyla devam etmiştir. çakma kalamiti ceny abla,akabinde,kırmızı açmış ve sımarık üzgün kız modeline geçmiştir. ekşi magazin servisinden simdilik bu kadar,söz sende acun.
(beklerimbirtangoborcunvarbana, 20.12.2008 21:43)

herifin bildiğin mala bağladığı apaçık ortadadır.

acun'nun "can you speak deutsch?" (german lan o german) sorusuna 50 cent'in "i drive dodge" diye cevap verip beni benden aldıgı yarısma.

bir anlamda 20 aralik 2008 50 cent var mısın yok musun konseri olmuştur. yüzlerce insan ne anlama geldiğini bilmeden elini yukardan aşağı sallamış ve şarkılara eşlik etmiştir. sözü edilen sanatçının zenci olmasından ötürü genelde kutulardan büyük rakamlar çıkmıştır. lakin 50 cent'te görülen "asıl büyük bende haberiniz yok lan" bakışı gözlerden kaçmamıştır.
(kendicoplugundeotenhoroz, 20.12.2008 22:00)

samimiyete bak.
-naber lan fifty
-yoouu madıfakı !
-?!?!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...