Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

sormak istediğim şey %55 arp den %80-90 a çıkınca gözle görülür bi single target dps artışı oluyomu uzun combatta 8-8.5k yı geçemedim terk targetta raidde 12-13k yapan nası yapıyo diye soruyorum sonuçta rotasyon belli hani yeteneksiz olsam diycem ama s&d hep aktif olup sinister ve evi spamlıyosun trinketin adrenalin rushın bladefuryni açıyosun killingspree atıyosun başka bi numara yok
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ben de burada sorayim. totc dan sonra oyunu bırakmıstım. gecen gene actirdim da alt filan kasıcam genelde. sadece arada pug raidlere giriyorum. ama sanirim talentlar ve rotasyon degismis. rupture cıkmıs combat rotasyonundan.

combat talent (aslinda bunu yaptım gibi bisiler) ve yeni rotasyon nedir. arastırmaya kasamadim simdi zaten cok raid yapmicam ama gene de duzgun yapiyim yaptıgımda da.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dummy'e gidip 10dk vursan anlarsın zaten hangisi daha iyi :P Ya da şu raid dpslerini gösteren siteden adamların max dpslerinde hangi skillerin hangi sırada olduğuna baksan kafanda birşeyler oluşur heralde.

Onun dışında sinister spam rupture ya da evisct.ten başka birşey olamaz combat rotasyonu çünkü başka bir şey yok kullanabileceğin :P
Sosyal ağlarda paylaş

arp yüksek olduğu için eviscrate iyi hasar veriyor o yüzden rupture a gerek yok dps artışı sağlamıyordu yakın zamanda rupture a crit eklendi ticklediğinde critliyebiliyo yani alternatif bir talentla rupture rotasyona sokulurmu bilmiyorum ama ben denedim dps artışı olmadı dummyde Talenttan Serrated Blade i de alıp denedim hem %9 armor ignore veriyo hemde %30 rupture dmg ama dps düştü yani combat+assassination yerine combat+sub denedim suck
Sosyal ağlarda paylaş

rupture kalkmadi

nerenizden uyduruyosunuz

muti icin kalkti rupture

gecen sayfada linkledim resmi var

12 bilmemkac kusur dps yapiyo rupture spec rogue

tomkat said:

combat vs muti thread acmaya usendim

fight saurfang 25 hc

sin benim=muti rogue

li combat rogue

benim spec cookie cutter muti

arkadasin spec combat rupture

ama arms warrior olmadigi icin wound poison kullanmak zorunda kaldi combat rogue o yuzden dusus var dpsde

wound yerine instant kullansa beni de gecerdi dpsde
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bana dummy demeyin

rogue kendi basina bi bok yapamaz

en raid buff/debuff dependent class rogue'dur

25m raidde 13.5k yaparken dummyde 6k yapamiyorum

sen arms warrior, druid debuffsuz boktan dummyde denersen tabi rupture dandik dersin

warlock bile benim dpsi hayvan gibi buffluyo

dummydeki dpsniz bi bok anlamina gelmez
Sosyal ağlarda paylaş

benim gorduklerimin cogu rupture spec (hc 25 yapanlar

ama evis spec target switch olan bosslarda ezer galiba

muti oldugum icin tam bilemiycem

ama iyi guildiniz yoksa ve pugla gidiyosaniz evis spec oneririm cunku cogu pug onune geleni aldigi icin optimal melee grubu cikmayabilir

bi de rogue kendi basina inanilmaz dandik bi class

tam 25 man raid class'i

hem melee hem spell bufflardan yararlaniyoruz

o yuzden dummy'de dandik dps yapiyorum diye aglamayin, hic bisey ifade etmiyo rogue icin dummy dps
Sosyal ağlarda paylaş

rupture vuracağıma rogue u silerim daha iyi nefret skill rupture, o yüzden muti ftw. Ama rupture bufflanınca mutilerinde blood spatter verip rupture vurmaları gerekiyomuş da falanmış.200-300 dps için ben uğraşamam. Bide rogue un elinde mace çirkinliği yetmiyomuş gibi balta da verdiler, yakında 2h, scythe falan da verirler. rogue dediğin fist, dagger kullanır o nası bir çirkinlik, combat rogue a bu yüzden de ısınamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...