Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Greeny said:
Blizzard' ın yaptığı en mantıklı hareket şu ulduar patchini olabildiğince geç çıkarmasıdır. Niye mi? 9 gün önce 80 oldum, item lazım ulduar için :P dün 2 parça valorous çakmışım ohhh

Balıq seni ^_^ bende yeni 80 ledim 25man OS girdim 10 kişi rolledik 92 attım.. peşinden naxx yaptım bir boss ta 2 iteme need çektim.. 91 98 attım..

Başka bir bossta iteme 85 attım..

balıqmıyım neim..
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Dworgian said:
World of Warcraft now supports 3-D imaging. Visit http://www.nvidia.com/object/GeForce_3D_Vision_Main.html for more information.

öh

Aha şimdi sıçtık! Yeni kart alma vakti geldi.

GeForce 3D Vision Requirements

Minimum system requirements

* Microsoft® Windows® Vista 32-bit or 64-bit
* Intel® Core™2 Duo or AMD Athlon™ X2 CPU or higher
* 1GB of system memory. (2GB is recommended)
* 100 MB free disk space

bold olan beni patlattı direk
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Shadow of Death: The duration has been changed from 45 seconds to 25 seconds and now has a 15 minute cooldown.
bu nedir

Arenalarda öldürdüğün adamın tekrar kalkması çok süper derecede saçmaydı zaten onu düzeltmişler.

Dahası arena olmasa bile her ölümde otomatik reslekte fazla abartı oluyordu. 15 dakikada 1 kere reslanmek gayet makul.
Sosyal ağlarda paylaş

3d vision super biseymis yalniz yahu. Da aklima bisey takildi, sitesinde mesela youn listesinde age of empires 3 diyor. Bu oyun ciktiginda daha bu yeni nesil kartlar bile yoktu nasil bu ozellik aktif?? Crysis bile fena degil listesinde iken age of 3 mukemmel olarak gecmis listeye. Anlam veremedim.

onu birak age of mythology bile varmis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...