Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

My Bloody Valentine 3D

progamer

Öne çıkan mesajlar

10 yıl önce Harmony kasabasında Tom Hanninger adlı bir acemi maden işçisi bir kazaya sebeb olmuştur ve 5 madenci ölmüş biride komaya girmiştir. Bu olaydan tam 1 yıl sonra sevgililer gününde komadan uyanan işçi vurulmadan önce bir kazma ile 22 kişi öldürmüştür.
Şimdi Tom Hanninger sevgililer gününde tekrardan Harmony kasbasına gelir.

Başrolde Supernatural dan Jensen Ackles'ın oynadığı film büyük ihtimalle ilk 3D korku filmi. Dünyanın Merkezine Yolculuğu RealD de gördükten sonra bu filmden umutluyum.

Trailer:
http://www.traileraddict.com/trailer/my-bloody-valentine-3-d/trailer
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
dayanamadık gittik :D daha doğrusu zorla götürdüm şu benden önce post atan şahsı. korkmadık filmde,accık gerilim vardı, en çok da patlama-saçılma-dağılma sahnelerinde etrafa bişeyler sıçrıyomuş gibi olduğunda ön koltuktaki kızların elini siper etme şeklinde guard alması komikti
Sosyal ağlarda paylaş

sinema adına hiçbirşey yok. Görsel efenkt adına çok şey var.
Hele o sivri uçlu aletlerin edevatların efekleri çok güzeldi.

yalnız alt yazıları okurken başım ağrıdı benim, size de oldu mu aynısı?. böyle alt yazılar en ön layerdaymış gibi duruyordu.

Keşke tüm filmleri bu teknoloji ile yapsalar ama, derinlik duygusunu almak sinemada bambaşka bişiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

realD

yalnız bu realD olayının imax'ten farkı ney?
benim bildiğim imax bi format, çok devasa çözünürlükte çekiyorlar filmleri, perdeler fln da devasa oluyor.

realD bambaşka bi olay. çift kamera ile çekiyorlar, sinemada da çift projeksiyon kullanıyorlar bi sağ bi sol göze göre fln, o yüzden derinlik hissi oluşturuyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...