Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu hatun kim peki?

numberten

Öne çıkan mesajlar

Ya ben neden bir harfi büyük yazıp yazmama konusu üzerinden benim inancımı sorgulayan bir adamla tartışmaya gireyim ki? Sen kimsin, neyi, nasıl, hangi yetkiyle kınayabiliyorsun? Onu da geçtim, yahu dil kuralı bu be. allah değil de Allah yazınca +sevap mı alıyorum? Çeşmede su içenlerdensin sanırım sen de.

edit: bi de öm demiş adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:
Ya bırak zor geliyor dimi editleyip düzeltmek... koş yokuşa. Seni vicdanına bırakıyorum bana ne... Saygısızlık asıl yapana zarardır. Bir gün bulursun cezanı.

Yozlaşmış gençlik...
Fikirler zararlı bile olsa eyleme dönüşmedikce özgürdür dokunulmazdır.

Ama senin Allah kavramına olan saygısızlığın zihninden, klavye vasıtasıyla eyleme dönüştü saygısızlık olarak gördüm kınadım bundan öte yaptırımı da yok malesef. Öms'den her türlü tartışmaya açığım bu konuda. Başlığı mahvettik(hatta mahvettim) zaten devam etmeyelim buradan.

Harbi muhalefet olmak için kasıyorsunuz ha... Ben sinir oluyorum saygı duyun değerlere derken kendimden bahsediyordum.
Benim Saygı duyduğum değerlere saygı duymanızı istiyordum...

Eminim ki Allah'ın sizin ona saygı duymanıza ihtiyacı yok
Fakat sizin O'na saygı duymaya ihtiyacınız var. Toplumca buna ihtiyacımız var ve ben sizi buna cağırıyorum.Kendiniz için yapmayacaksanız benim için ve toplum için yapın.

Ramazan'da öğle saatinde mangal neden yapılmazsa bu da aynı mevzu.Kasmayın daha muhalefet olmak için.

Namusa küfürden dolayı Allah'a küfürden dolayı cinayet işleyebilecek bir toplumuz.

Bazen neyi önemseMEdiğiniz neyi önemsediğinizden daha önemlidir.

Edit:Editlemiştim editlediğim yeri okumayanlar okusun artık. Araya baya post girmiş. Faydası olur belki okuyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun muhalefetlikle filan alakası yok, küçük harfe takıyorsan bizde değil sende sıkıntı var.

Böyle saçma bir sebeple mesaj editleyecek adamı da alan yetkilisi yapmıyorlar takdir edersin ki. Ben keyfime inancıma göre hareket etseydim baya büyük bir kısım banlıydı şu an, öyle diyeyim siz anlayın.

Herkesin inancı kendine, kimse kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde istediğini söyler, yapar. Burada inanlar saldırgan değil, sen çok hassassın.
Sosyal ağlarda paylaş

Chastise said:
Öf çok bayatsın.

hocam bu olmamış be çok itici geldi

peki bunu söylüyosam ben kimim yani ne hakla bunu söyledim?

öyle bi hakkım yok

olmadığına inanıyorum

Allah var ama ona inanıyorum

Allah'tan garbagedayız troll ban sebebi diil

yada öyle mi du ben bi kuralları okuyayım

ama ne fark eder ben olmadığına inanıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

yok. dün bayram namazına gittim babamın isteğiyle sülalecek. babam da teist, maksat hep beraber bişeyler yapılmış olsun. komik ama işe yaradı. neyse orda insanlar yatıp kalkıyor değişik hareketlerde bulunuyorlar ben de onları taklit ediyorum bir yandan da gülmemek için zor duruyorum. o ara bi allaha seslendim varsan bi ses et diye, etmedi.

yokmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...