Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titansteel Guardian

Boci

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Titansteel Guardian hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Sizce temin edildikten sonra üzerine enchant yapılarak kullanmak mantıklımıdır yoksa hiç uğraşma raidlerden daha iyisini alırsın, enchanta harcadığın goldlara yazık mı dersiniz?

Titansteel Guardian
Binds when equipped
Unique-EquippedMain Hand Mace
99 - 316 Damage Speed 2.50
(82.9 damage per second)
+58 Stamina
Durability 105 / 105
Requires Level 80
Equip: Improves critical strike rating by 29 (0.63% @ L80).
Equip: Increases spell power by 490.
Sosyal ağlarda paylaş

senin durumuna bağlı, düzenli raid spotun varsa, gerçekten açık ara daha iyi olan bir itemı çok kısa sürede alabileceğine inanıyorsan yapma.

ama drop bu belli bana aylarca karazhan'dan shieldin düşmediğini bilirim, azmedip badge almayıp bekleyip 4. ayın sonunda almıştım.

ha lights justice aldım ench ettim 2. gün za'dan staff aldım gg.

hardcore guilddeysen acıma paraya enchantsiz adama donsuz deli gibi bakıyorlar lol.
Sosyal ağlarda paylaş

O degil de, shield'i yaptim ben mesela, hemen hemen stat'i yakin olan bayagi kolay alinabilir bir rare shield, ayni zamanda CoT:Strat'ten Lordaeron hedesi shield var, yazik oldu harcadigim titansteel transmute parasina.

2h mace ve fury helmet gayet guzel ama, oyle erkenden degistirmeye gerek kalmayacak gibi gozukuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya melee weaponlarda enchantlar nasıl bilmiyorum da tam olarak caster için ne güzel bir 50 spellpower var bir de 63 spellpower var. Tamam 63 spellpower 6 tane Abyss Shard, 40 tane infinite dust, 20 tane de greater cosmic essence istiyor da sen gidip de rare veya daha kaliteli bir weapona 10 tane infinite dust ve 2 tane greater cosmic essence istiyen en fazla 50-60 gold tutucak diğer 50 spellpower enchantını bile yaptırmadan raide gidiyorsan harbiden donsuz deli gibi bakılır, bakılmalıdır, baktırttırılmalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kendime bu itemi yaptım.ilk başta damege' im düştü fakat direk hall of stone heroic dungeon da chest event dan çıkan 3.80 lik damege aralığı fazla olan bi sword u aldım.bu mace bence direk off hand lik 3.40 speed war.bide naxx 10 man' da anca son boss da daha iyisi war o zamana kadar daha iyisi yok bu mace'in bence
Sosyal ağlarda paylaş

Titansteel guardian ı yaptırdım..Ertesi gun nexus dan mace dustu..

LW Craft Legs ve Feet var onları yaptırdım..Ertesi gun Naxx HC den Feet dustu..Bir iki gun sonra da Naxx normalden Leg ı degıstırdım..

Kısacası bırazda sans ısı.Dusecek dıye yaptırmazsınız uzunca bır sure ıtem dusmeme sansıda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...