Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vee karşınızda Porsche Panamera

prozzak

Öne çıkan mesajlar

nası manası yok?

panamera nın manası nedir? ya da cayenne in? ya da x6 nın?

sana manasız geldi diye üretmeyecekler gibi bi sav nası üretirsin ya?

bu forumda bilgiye dayalı düzgün muhabbet olurdu, böyle gazetenin 3. sayfasında araba görüp yapılan kahve muhabbeti olmazdı be
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Harbiden bir adabı vardı. Ama yitip giden adabı sorgularken o bozukluğu yaratıp yaratmadığına iyi bakman lâzım.

'bence' ibaresi koymuş, sen ortaya çıkıp nasıl öyle düşünürsün diyorsun. Kişisel düşüncesinden ötürü hesap mı sormaya kalkıyorsun adama? Haddini aşan fazla gazlı cümleler kurup da etrafa sataşan ve geren mesajlara sebebiyet vermeyelim.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

leoneo5 said:
nası manası yok?

bu forumda bilgiye dayalı düzgün muhabbet olurdu, böyle gazetenin 3. sayfasında araba görüp yapılan kahve muhabbeti olmazdı be

Sadece benim manalı buldugum araçlar üretilmiştir otomobil tarihinde bilmiyor muydun :D

optional

O gün devamını yazmaya üşenmiştim. CS açıkcası gereksiz bir konsept "kanımca". Benim için yeni bir model degil gelecekte sadece yeni bir 3 serisinin atası olabilir. Bence bundan sonraki 3 serisi cs ye benzeyecek.. C sütunu daha dar olacak ve ister istemez 4 kapılı bir coupe havası olacak. Bundan ötürü belki bmw cs yi geri çekti.

2. sayfaya bakarsan görürsün. Crossover denen şeyden nefret ediyorum. Panamera nın "zorla" yapılan birşey oldugunu belirttim. X6 yı götü ile pazarlanmaya çalışılan bir araba oldugunu belirttim. Cayenne de kararsızım. Bazen beğeniyorum bazen gereksiz buluyorum. Bir tek quattroporte yi beğeniyorum. O da maserati nin yıllardan beri süre gelen 4 kapılı araba yapma özelliginden ötürü. Yani göz aşınalıgı..

5 yıldır burada post atıyorum ve bu postlar genellikle bir konu hakkında "kişisel" düşüncelerimi içermekte. Ister beğenirsin ister beğenmezsin sana kalmış. Şu senin mesajı vodan, para, mrhand, matama, redogski, sly, caffeine, unac, arkansis, fistan, batuhan filan yazmış olsaydı belki takardım. Bu arkadaşların bir kısmıyla yemiş içmişligimiz bile mevcut.

sayfanın ortasında foto ( Bmw ye karşı bir olayımda yoktur ispat olsun direksiyon başındaki benim)

Herneyse Patinaja öylesine arada uğrayan insanların benim için olan düşünceleri hiç umurumda degil.

Arkadaşlar okey e 4. arıyorum var mı kimse :D

He bu arada gazetelerin 3. sayfası gasp kapkaç cinayet haberleridir. Pek araba olmaz. 2. sayfa dersen belki..

selametle..
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyle bir durum var ciddi anlamda

diyelimki siz iyi kazanan 4 kapili araba almak isteyen ama makam arabasi almak istemeyen birisinin elinizdeki opsiyonlar neler dusunelim(bayag insan var bu sekilde)

Mercedes CLS, design i guzeldi ilk ciktiginda, hem su an eskidi hemde iste mercedes, kiroysan mercedes

bmw de bir tek 5 serisi var, ama o da benim istedigim sey degilki, orta olmadi orta ust seviye sedan, ben boyle 7 serisiyle, s serisiyle yarisacak ama fark yaratacak birsey istiyorum.

elde var quattroporte belki bu porsche bu ihtiyaci karsilayacak, luks isteyen farkli olmak isteyen ve sofor sevmiyenlerin arabasi
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
passat cc dicem ama :P o da VW olduğu için bahsettiğin kişilere göre uygun olmaz heralde. Yine de VW amblemi taşıyıp aynı zamanda hoş görünen ender arabalardan. (geri kalan VWlerin büyük bölümü kötü değil de, sade. Bi duygu yok tasarımlarında.)

scirocco ile yakaladılar biraz o ruhu.. Passat cc de fena degil esasında ama ne kadara satılıyor bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah.

Ya Scirocco karanlıkta C30'a çok benziyor. Özellikle farlarının formu itibariyle.

Ben dün şöyle bişey yazmıştım da gitmedi mi yoksa silindi mi bilmiyorum. Demiştim ki Porsche, VW'nin hisselerini ele geçirince ne oluyor? İkiside aynı grup değil mi? Kendi kendini döllemek gibi birşey olmuyor mu nihayetinde? Bilen açıklasın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

prozzak said:

5 yıldır burada post atıyorum ve bu postlar genellikle bir konu hakkında "kişisel" düşüncelerimi içermekte. Ister beğenirsin ister beğenmezsin sana kalmış. Şu senin mesajı vodan, para, mrhand, matama, redogski, syn, cafein, unac, arkansis, fistan, batuhan filan yazmış olsaydı belki takardım. Bu arkadaşların bir kısmıyla yemiş içmişligimiz bile mevcut.

fixed =)
Sosyal ağlarda paylaş

vw porschenin bir kisim hissesinin sahibiydi, esas bir ailede bu hisseler. Neyse sonra porsche cok kazaninca is tersine dondu porsche bu sefer gidip vw hisselerini almaya basladi. Once ortak parcalarin garantisi icin yaptilar, sonra baktilar ulan biz bu kucuk firmadan bu kadar kar ediyorsak, vw de neler yapariz dediler. En buyuk problemleri vw nin kurulus sozlesmesinde ne kadar hissen olursa olsun, sirket uzerindeki kontrolun %20 yi gecemiyordu, neyse avrupa birligi bu konuda bir karar i oldu, ve artik gecebiliyor. Porsche de aliyor iste.

Vodan said:
eyvallah.

Ya Scirocco karanlıkta C30'a çok benziyor. Özellikle farlarının formu itibariyle.

Ben dün şöyle bişey yazmıştım da gitmedi mi yoksa silindi mi bilmiyorum. Demiştim ki Porsche, VW'nin hisselerini ele geçirince ne oluyor? İkiside aynı grup değil mi? Kendi kendini döllemek gibi birşey olmuyor mu nihayetinde? Bilen açıklasın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Syn said:
prozzak said:

5 yıldır burada post atıyorum ve bu postlar genellikle bir konu hakkında "kişisel" düşüncelerimi içermekte. Ister beğenirsin ister beğenmezsin sana kalmış. Şu senin mesajı vodan, para, mrhand, matama, redogski, syn, cafein, unac, arkansis, fistan, batuhan filan yazmış olsaydı belki takardım. Bu arkadaşların bir kısmıyla yemiş içmişligimiz bile mevcut.

fixed =)

eyvallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

prozzak said:
leoneo5 said:
nası manası yok?

Sadece benim manalı buldugum araçlar üretilmiştir otomobil tarihinde bilmiyor muydun :D

optional

O gün devamını yazmaya üşenmiştim. CS açıkcası gereksiz bir konsept "kanımca". Benim için yeni bir model degil gelecekte sadece yeni bir 3 serisinin atası olabilir. Bence bundan sonraki 3 serisi cs ye benzeyecek.. C sütunu daha dar olacak ve ister istemez 4 kapılı bir coupe havası olacak. Bundan ötürü belki bmw cs yi geri çekti.

2. sayfaya bakarsan görürsün. Crossover denen şeyden nefret ediyorum. Panamera nın "zorla" yapılan birşey oldugunu belirttim. X6 yı götü ile pazarlanmaya çalışılan bir araba oldugunu belirttim. Cayenne de kararsızım. Bazen beğeniyorum bazen gereksiz buluyorum. Bir tek quattroporte yi beğeniyorum. O da maserati nin yıllardan beri süre gelen 4 kapılı araba yapma özelliginden ötürü. Yani göz aşınalıgı..

5 yıldır burada post atıyorum ve bu postlar genellikle bir konu hakkında "kişisel" düşüncelerimi içermekte. Ister beğenirsin ister beğenmezsin sana kalmış. Şu senin mesajı vodan, para, mrhand, matama, redogski, sly, caffeine, unac, arkansis, fistan, batuhan filan yazmış olsaydı belki takardım. Bu arkadaşların bir kısmıyla yemiş içmişligimiz bile mevcut.

sayfanın ortasında foto ( Bmw ye karşı bir olayımda yoktur ispat olsun direksiyon başındaki benim)

Herneyse Patinaja öylesine arada uğrayan insanların benim için olan düşünceleri hiç umurumda degil.

Arkadaşlar okey e 4. arıyorum var mı kimse :D

He bu arada gazetelerin 3. sayfası gasp kapkaç cinayet haberleridir. Pek araba olmaz. 2. sayfa dersen belki..

selametle..

ya bu işlerde senin yorumun benim kanım olayı yok ki. BMW nin tonla haberi var basında, tonla röportajı var üst düzey yöneticiler tarafından söylenen şeyler var. Hepsi Concept CS gibi bir modelin CLS panamera vs. ile mücadele etmesi için seri üretime geçeceğini söylüyor.

böyle "gerçekler" varken senin "benim kanımca 3 serisinin yeni hali concept cs olacak" demene kızıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben peygamber degilim. Dediklerim emir olarak algılanacak ama ne kadar bmw nin yöneticisi çıkıp açıklasın veya ne kadar röportaj yapılsın belli bir fikrin zorla insana empoze ettirilmesi garip.

BMW cs yi üretmeyecek demiyorum bence üretmeyecek diyorum

veya cs bence yeni 3 serisi olarak karşımıza çıkacak diyorum.

Kişisel yorumum seni kızdırması açıkcası bana garip geliyor veya şöyle diyeyim:

Bmw cs yi çıkartsın başlık aç prozzak göt oldu diye gıkımı çıkarmam.

saygılar leoneo5
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...