Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Powerlevel'lıycak arkadaş aranıyor

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Yeri burası mı pazar alanı mı emin olamadım ama açıyorum. Gangren, eğer sorun olursa taşır mısın topici lütfen. Teşekkürler

Arkadaşın resto/moonkin druidini lvl 74 ten 80 e boostlıycak güvenilir eleman arıyoruz. Gold veya parayla.

Öms den kontak kurun lütfen.

P.S. Teşekkürler Spark
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Unbannable said:
1-70 olsaydı atlardımda. wotlk contentini bilmiyorum 2 ay sürebilir.

qhelper ve biraz inançla 3-5 günde 74-80 çok rahat olunur.77 de flying mount kullanabiliyosun,çok rahatlatıyo.

yok hiç oynamadım, powerlevelın mantığı kalmaz yani, ağzım açık gezmem lazım önce wotlk contentini hehe
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Masquerade said:
/summon deadwoll.

Sıra var abi, arkadaşı 60lıyım bu akşam da kendi rogue'uma dönmem lazım daha. Bir zhevra mounta 1 ay bedavaya 30 lvl da beleşe kandırdınız beni. Gençliğimle oynadınız.

Guild Rank ını inactive yaptım.. eşyalarınıda kapı önüne koydum :D ( haberin olsun )
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
deadwoll said:
Masquerade said:
/summon deadwoll.

Sıra var abi, arkadaşı 60lıyım bu akşam da kendi rogue'uma dönmem lazım daha. Bir zhevra mounta 1 ay bedavaya 30 lvl da beleşe kandırdınız beni. Gençliğimle oynadınız.

Guild Rank ını inactive yaptım.. eşyalarınıda kapı önüne koydum :D ( haberin olsun )

aa ayıp ama. :P

vizelerimiz vardı bizim. ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Bana, Baggio'ya ve Regalya'ya komisyon vermezseniz, sizi banlarız, accountunuzu kapattırırız, keyloggerlarız, itemlerinizi shardlarız, goldunuzu çalarız, çaldığımız goldu çatır çatır yeriz.

ben bu mesajın SSini aldım. gangren sana gelen paydan %50sını bana vermezsen bu mesajı blızze verırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...