Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi reklamlar sizde o ürünü alma isteği yaratıyor veya marka imajını daha olumlu noktaya getiyor?

Pascal

Öne çıkan mesajlar

walla bende bu isteği uyandıran sadece gıda reklamları. beyaz eşya ve/veya elektronik üzerine bi reklam görünce waay güselmiş diorum ama bende "aman hemen gidip aliim bi dene" duygusu uyandırmıyolar, görselliğine hayran kalıyorum o kadar.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi ara cnbce'nin kullandığı cocacola reklamı vardı, böyle deli gibi özeniyordum direk koşa koşa bakkala gidiodum kola almak için.
sonra küçükken reklamlarda izlediğim transformersı ertesi gun annem alıcak diye heyecandan uyuyamamıştım, onlar içindi koşa koşa gidesim gelmişti..[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 04 Mayıs 2004 20:14 tarihinde demiş ki:
ya bi ara cnbce'nin kullandığı cocacola reklamı vardı, böyle deli gibi özeniyordum direk koşa koşa bakkala gidiodum kola almak için.
sonra küçükken reklamlarda izlediğim transformersı ertesi gun annem alıcak diye heyecandan uyuyamamıştım, onlar içindi koşa koşa gidesim gelmişti..

2 cümle icinde aynı olaylar banada olmuştu gerci transformers icin gecenin sonlarında doru uyumustum o ayrı ama :D
Herneyse bence reklamın ilgi çekici değişik ve kesinlikle saçma bi hikayesi ve oyuncusu olmaması lazım (bknz:Cardfinans)
benim görüşüm tabe kısmayın (:[signature][hline]The Gelroth
http://www.magicofwar.com/yap.php?bilgi=kim&kim=g9a2bbl423741 Tahmin edin (:
Sosyal ağlarda paylaş

özellikten bahsetmeyen reklamlar alma yönünde hiçbir duygu uyandırmıyor bende. sadece etkileme maksatlı reklamlar ancak marka prestijini etkiler gözümde ama ürünleri hakkındaki fikrim daima önplandadır. mesela arçelik nasıl bir reklam yaparsa yapsın ürünlerinin kalitesiz olduğu yönündeki fikrimi değiştiremez aksi bir ürün yapmadığı sürece..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 04 Mayıs 2004 20:25 tarihinde demiş ki:
... mesela açlıktan ölsem gidip form yemem. formda kalmam. kimle dalga geçiyon lan it!

muahahhahah yarıldım! imzalık olmuş tam[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

O.k. :P
Dan Kek :P güsel
Beko reklamlari güzel ama bekoya tiltim

kekstra reklamlarinda igreniorum hatta eskiden alirdim artik almiyorum

Coca colaya resmen direniyorum :P almicam icmicem saten eski tadi yok bitti cola..

Tatil hmm Ani Tur Ets reklamlari cekici bak :P[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

beko son "o-o-beko" lu soundtrack e hastayım aynen. ilk reklam güzel, ikincisi idare eder. ikincisinde sonda çıkan kaplanı görünce de "tyger"ımsı duygularım depreşir. :]

honda accord yine hoşuma giden bir reklamdır.

epilasyon ürünü için bi reklam var. kızlar donlarıyla dolaşıyo ortalıkta, frikik verip duruyolar. ulan ben kardeşim bunu yapacak gebertirim ya. >:| memleket ar, namus hiçbişi kalmayacak bu gidişle. deliriyorum o reklamı görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel reklam sıralamış birçok kişi..
bence güzel/ilgi çekici/eğlenceli reklamdan çok, ürün üstüne odaklanmış reklamlar, o ürünü alma isteği yaratır..

mesela coca cola light tamam seksi reklam magnum da öyle.
ama magnum veya cola light sevmeyen kimselere "o ürünü aldırma isteği" yaratması zor.

ancak pınar sucuk reklamı öyle mi? :)
*! Erkin Koray - İllaki çalmaya başlar*
Sosyal ağlarda paylaş

Benim goodyear reklamları hoşuma gidiyo. Özelliklerle müzikleri süper oluyo. Arabam olsa alırdım heralde. Mesela şu son reklamındaki (baloncuklu olan) müzikle kışın yayınlanan kardan bi tünelden gidiyolardı ıslıklı bi müzik vardı çok hoşuma gidiyodu :) Bide taaa önce hatırlamıyom ne zamandı yam yam müziği gibi bişi çalıyorlardı o da güzeldi[signature][hline]...steal,hide,stealth,runaway,sell...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...