Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deniz Arcak kimdi ya?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Deniz Arcak'in çok eskiden çiktigini hatirliyorum.
Ancak bana sanki biriyle özdestiriyordum gibi geliyor..
Mesela Deniz Arcak - Bendeniz.. Ya da Deniz Arcak - izel..
sanki böyle birini görünce digerini hatirlarsiniz ya, ya da ikisini birlikte özdestirirdiniz, o his geliyor, ama yaninda birini özdestiriyorsam bile hatirlamiyorum..

Deniz Arcak kimdi bana kisa bir özet, ünlü sarkilarini felan söyler misiniz?

Deniz Arcak bu albümünde Fuat Güner'le çalismis. Çok güzel bir albüm bence. Klibine seçtigi parça çok hos. Siradan Türk Pop saçmaligindan uzak gibime geldi. Biraz Rock hissi uyandirdi bana.
Deniz de temiz yüzlü biri gibi duruyor, klibe ayri bir hava katiyor..

Ama kimdi, ben neden Deniz Arcak'i gaztede ilk gördügümde garip bir his yasadim, dumur oldum.. Bilemiyorum..[signature][hline]YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

yaş itibariyle en iyi ben hatırlarım deniz arcak'ı. bi de eski erkek arkadaşım dansçısıydı kendisinin, akraba sayılırıs :D en bilindik şarkısı şööle bişiidi: nerde yeminlerin, nerde o sözlerin, nerde, nerde kaldı nerde, nerdeyse alemin dilinde vs. vs. 1.50 boyunda ufacık bi hatundur, sevimlidir. bi tane de tozlu dumanlı bi şarkısı vardı :
Geliyor görüyorum, toz bulutu, kör gözden,
yakıcı kum taneleri nasıl dağıtıyor her yanı
zamanın dolmadan kaçıp gitsen burdan
kurtulursun belki yanımda olmasan
Deli ettin beni, sinir ettin,
Sen bu aşkı bana zehir ettin[signature][hline] IN THE NAME OF GOD, IMPURE SOULS OF THE LIVING DEAD SHALL BE BANISHED INTO ETERNAL DAMNATION !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Geliyor görüyorum, toz bulutu, kör gözden,
yakıcı kum taneleri nasıl dağıtıyor her yanı
zamanın dolmadan kaçıp gitsen burdan
kurtulursun belki yanımda olmasan
Deli ettin beni, sinir ettin,
Sen bu aşkı bana zehir ettin

aha iste bundan aklimda kalmis.. çok sagol ya :D[signature][hline]YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek, her zaman :D ben bunun için burdayım :D[signature][hline] IN THE NAME OF GOD, IMPURE SOULS OF THE LIVING DEAD SHALL BE BANISHED INTO ETERNAL DAMNATION !!!
Sosyal ağlarda paylaş

hatun güzel değil ya yapmayin. güzel olmak için yeteri kadar yeri yok bikere 1.50 lik bi şirinlik muskasi.
Yalniz hatirlarim eskiden cikardigi sarkilar Turkiyede zamaninin otesindeydi. altyapisi cok saglam sarkilardi. Simdi cikardigi biraz fos olmus.
not: ben de lezbiyen diilim
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz Arcak EskilerdenDi Ama Sonra Kayboldu
Şimdide Eyvallah Diye Şarkı Yaptı Cok Güzel Bİ Şarkı Bence
Hadi Yoluna EYvallahhh.... :D[signature][hline]Bazıları Vardır Ki;
Sonsuzluğu Ölümlü Bir Bedende Yaşayan
Ve Bazıları Ba Vardır Ki;
Ölümsüzlüğü Yaşayıp Da Ölümsüz Olmayı Hiç Arzulamayan.....

Rivendell
Sosyal ağlarda paylaş

halen türk popu dinlediğim zamanlarda ünlü olmuştu, zehir ettin'in klibi böyle üç boyutlu abuk subuk poligonların sağa sola savrulması gibi bişiydi sanırım..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ehehehe...

deniz arcak'ı samimi buluyorum, sırf bu yüzden müziğini dinlemesem de seviyorum uzaktan uzaktan.

yeni parçasını da dinledim, nakarat çok fena, ama ara nağmelerde iyi sözler yazmış hanımkızımız. beğenerek izliyoruz...

ehe zaten ilk çıktığında da "yaamurdan kaçaaarkeeen, doluya tutuldum, seni ararkeeeen, kendimi unuttum!" diye bağrınırken de pek şekerdi :)

zalim olayı ise apayrı... dinlemeyin o parçayı, çocuğunuz olmaz valla! o ne iç kıyıcı, damar tıkayıcı bir şarkıdır yalappim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hadi yoluna eyvallah mutlu ol gülüm işallah
simdi bana nakarat cok itici geliyor emanın dedigi gibi arada güzelsözlerde var
ilk dinlediimde şarkıyı fena deil dedimde şimdi cok bayık ve sevmiyorum

bu arada bu kadında rock sı sesi var aslında pop yapacagına rock yapsa daha cok tutar bence

:)
zaten çirkin bişi pop musikte çirkin olmicaksın

piyasaya cıktıgı ilk sene ben ortaokulda flndım herhal ataköy mocamp da bi parti vardı orada konser vericekti ilk orda dinlemiştim
ehe cocuktuk tabi kasedini fln aldıydım ozmlar[signature][hline]Grandmaster Hamburger
evim evim güzel evim :)
Sabaha kadar int olmayacakmış söylentisi üzerine
GE-TA, 30 Nisan 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
Kovalara internet dolduralim o vakit. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...