Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lucescu Tarihe geçebilecek mi?

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Efenim, bugün bir kere daha gördükki çeribaşımız luce ne yaptıysa beşiktaş'ın 3 puan kaybetmesini sağlaayamadı ve GS'yi yendik. Ben şahsen Luce'nin gizli amacını buldum kendisi beşiktaş'ı baltalayarak 3 büyükleri şampiyon yapan tek teknikdirektör olmak istiyor.

Ama hiç hayal kurmasın Beşiktaş bu sene Luce'ye rağmen Şampiyon olacak...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı sırtından vurmakta ancak Bjk taraftarına yakışrdı valla helal olsun. Luce takımı şu anki günlerine getirdi. Luce olmasa şu anda bu beşiktaş olmazdı bunu unutmayın.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Futbolda dün yoktur diyorsun ama Sergen'in en kötü gününde Beşiktaş ona kapılarını açtı. Neden? Geçmişinde Beşiktaş'a kattıkları yüzünden. Şu anda Sergen iyi bir yerde ise Beşiktaş'ın onun geçmişine güvenip alması sayesindedir.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

eğer ki beşiktaş zaman makinesi bulup geçmişten sergeni getirmiş olsaydı haklıydın. Lefter de size çok şey kattı sıkışınca lefteri niye almıyorsunuz.

Sergen Beşiktaşa geldi çünkü o anda o gerekiyordu...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

LoL. komik olduğunun farkında mısın?
Lefter futbolu nerde bıraktı?
Sergen ile Lefter acaip farklı şeyler hiç karıştırma istersen.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Profesyonel Futbol Ticarettir ve Ticarette duygulara yer yoktur. Eğer baban işini iyi yapmıyosa kovacaksın. Tolere etmek otoritenin tercihidir ve otorite tercihlerinden sorumludur. Beşiktaş Bu sene şampiyon olamazsa birilerinin gitmesi lazım. Bu birileride 8 puan öndeyken 6 puan geriye düşmemize sebep olanlardır. Misal Zago. Lucescunun suçlu olmasının sebebiyse Devre arasında Transfere direnmesidir...

Ama Lucescu'nun referansında iki tane Türkiye ligi şampiyonluğu var. O yüzeden ona hala güveniyorum Ama birazda realist olmalıyız. Fenerbahçe de bu şans varken o puan farkının kapanması zor. Ama imkansız değil. Şans her zaman yardımcı olamaz. Benim hesabım o ki fenerbahçe haftaya rize ve nisanın sonunda beşiktaş maçında 3 er puan kaybedecek. Eğer bunlar olmazsa beşiktaş şampiyon olamaz...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki işin içinde ticarette var ama bu senin söylediğin bambaşka birşey. Çünkü o takımı 11 puan ileri çıkartanda bu adam,6 puan geriye düşürende bu adam. 11 puan olduktan sonra gelseydi başa belki haklıydın ama herşeyi bu adam yaptı.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

11 puan fark adan ödüllendirilmelidir ama 6 puan geriye düşürende cezalandırılmalıdır. Bu ceza kovmak değildir ama tek söz onda olmasın artık. Yani devre arası Hesselbainkle anlaşılmış adam dengeleri bozar diye aldırmamışsa sezon sonunda onun sözünün dinlenmemesi lazım...

Ama Zago gibi takım içi huzuru bozan adamı kovacaksın...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Hasselbainkle anlaşmadınız. Sadece girişim yaptınız. Chelsea kolay kolay bırakmaz Hasselbaink'i[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

LUCESCU : "EN ACI ZAFERİM" demiş. Abi sen Galatasaray'ın teknik direktörü deilsin ki neyine acı zafer? Galatasaray adına üzülmüş... Ben çok sevindim 108. dakika da attıkları penaltılar geldi aklıma. Hagi adına üzülsün ona bişey demiyorum ama şu duygularından sıyrılsın artık... Illie neden 70. dk da giriyor? Golden evvel soyundu saha giriyordu gol olunca adamı 70 te soktu. Neden savunma? kardeşim o maçta puan kaybettiğin an Trabzonda seni geçecek bunu akıl edemiyor musun? 3 puana mecbursun ama Luce anlamaz. Aklına Tarihe geçmeyi koymuş bir kere...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 05 Nisan 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
efenim çok değişik bir taktik anlayış 8 puan öndeyken 6 puan arkaya geçmek. Hani takib eden daha rahat oluyo ya o açıdan...

bu lucının ısteyı degıldı basın bagırmadımı bjk sampıyon ısmız bıttı para kazanamıycaz dıye gazeteler yazmadımı boyle tvlerde cıkmadımı bu haberler
hakemlerlar oynadı oyununu bjkyı bu hale getırdıler futbolcular morellerını kaybetıler ve tıparlanmaya calısıyorlar[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 05 Nisan 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
Illie neden 70. dk da giriyor? Golden evvel soyundu saha giriyordu gol olunca adamı 70 te soktu. Neden savunma? kardeşim o maçta puan kaybettiğin an Trabzonda seni geçecek bunu akıl edemiyor musun? 3 puana mecbursun ama Luce anlamaz. Aklına Tarihe geçmeyi koymuş bir kere...

+1
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 05 Nisan 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
Adamı sırtından vurmakta ancak Bjk taraftarına yakışrdı valla helal olsun. Luce takımı şu anki günlerine getirdi. Luce olmasa şu anda bu beşiktaş olmazdı bunu unutmayın.

Nasılki fener maraton tribünü Kaleci antrenörünüzün kızına küfür edip sadece o gruba birkaç kendini bilmez deniyorsa.
Sende böyle bir yorumu tüm Beşiktaş Taraftarı için yapamazsın...
Eğer böyle olsaydı fener taraftarı gs taraftarı için kelimeler kifayetsiz kalırdı herhalde...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Pascal çok yanlış yorumlar yapıyorsun.

-Madem bu kadar iyi anlıyorsun sen çık yap t.d yorum ayrı suçlama ayrıdır.Bize görede yaptıkları çok yanlış ama bunların altında başka birşey aramak bjk taraftarına değil hiç bi taraftara hatta insanlığa yakışmaz.

Mesela ilhan olayını hala anlamış değilim.Ama luce nin takımın kötülüğünü istediğini pek zannetmiyorum.Eğer öyle olsaydı beşiktaş
1.5 yıldır sadece 1 kere yenilen bir takım olmazdı.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

her gs maçından sonra 20dk gs 1dk bjk analizi yapıyor doğrudur ama kendisiyle 4 gs maçının 3 ünü kazandık 1i berabere. hatırlatayım luceden önce o gs ye 3 maçın 2 sinde yeniliyorduk.

luceyi şimdiye kadar hep savundum ama bu son gs maçındaki oyunu ben oynatsam istifa ederdim. orta sahayı geçirmedi. beraberlik yetse anlayacağım ama mutlak galibiyet gerekiyor.

sene sonunda büyük ihtimal gidecekmiş zaten. kalbimizde yerini edindi I LOVE YOU LUCE eşiliğinde gidecek giderse de.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yanlış anlaşılmak istemem. Lucescu yetenekli bir adam kabul etmek lazım. DÜnyanın en iyi savunma futbolu oynatan adamı. İyi bir teknik direktör olduğunu geçen sene o dağınık beşiktaşı şampiyon yaparak gösterdi. Ama Lucescunun bir korkusu var: Hedef Büyütemiyor. Takımında yıldız oyuncu olursa kontrol edemeyeceğini düşünüyor. Misal son chelsea maçını hatırlayın geçen seneki lazio maçını hatırlayın ve hatta bu haftaki gs maçını hatırlayın. Adam sıkışınca savunma yapma ihtiyacı duyuyor. Bu noktada 5 kilit adama ihtiyacı var. En az iki tane yetenekli defans bir süper kaleci bir oyun kurucu bir de iyi bir golcü... Geçen sene bunlar vardı ve lucescu işini büyük ölçüde yaptı ( zago,ronaldo,cordoba,sergen ve tüm A.Dursun dışındaki forvetlerimiz). Ama bu sene ne oldu? Zago yaşının getirdiği bir form düşüklüğü yaşadı bir de eşiyle yaşadığı ailevi sorunlar oluşunca zago form tutamadı. Ronaldo oynadığı zaman iyi oynadı ama sakatlıklar ve sarı kart cezaları yüzünden adam çok maç kaçırdı. Cordoba defansın verdiği açıklar ve kendi ukalağlığı yüzünden epeyce gol yedi. Sergen'e gelince o da yaşlandı. Forvetlere gelince... Pascal bence yanlış yere kovuldu, A. Dursun ve İlhanın gönderilmeleri çok mantıklı iki hareket mantıksız olan 3 tane forvet gönderip yerlerine onlerın yerini alabilecek 3 adam alamamaktır.

Tek tek bakalım Zago olayında Lucescu hatalıdır çünkü durumu görüp devre arasında transfer isteyebilirdi. Ronado olayı şansızlıktır ama sarı kartların çoğunu defansta oluşan boşluklardan dolayı gördüğü için luce dolaylı yoldan hatalıdır. Cordobanın ukalağlığı onun stili yediği gollerde defans hatalarıyla bezenmiş goller olduğu için Cordobaya bişey demiyorum, Sergen olayında yine luce hatalıdır. Sergenle bu iş olmaz bana adam akıllı bi oyun kurucu daha alın demeliydi. Forvet olayında ise Tek suçlu lucedir. Yönetim kimi önerdiyse aldırtmadı ve sadece illienin alıması yeterli dedi.

Arkadaş! senin yönetimin Zafer Biryol, Okan Yılmaz ve Hasselbaink gibi 3 tane başarılı oyuncuyla anlaşmış sen gidip sadece illie'yi alıyorsun. İllie kötü bir adam değil. Tamam hassailbaink takım ahenkini bozacak diyelim. Peki Okan'la Zafer ne yapacak?

Bütün bunların sebebi luce'nin hedef büyütmekten korkmasıdır...[signature][hline]PASCAL ERA QUA

[Bu mesaj Pascal tarafından 06 Nisan 2004 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...