Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sizi çok özledim

pogodi

Öne çıkan mesajlar

moda çarkı

baby go bye bye

tuvaletini yapan kelly

barbie evim

öyle işte..

edit: greenpeaceçi sindym, dağcı sindym, balerin sindym, zenci sindym, saçları boyanan barbiem, hostes barbiem, cankurtaran barbiem, denizkızı barbiem, sizi de unutmadım. ayrıca mariposa seni seviyorum.

edit2: bana furby diyerek eski oyuncaklarımı hatırlatan dasaaaya saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben Teenage Mutant Ninja Turtles oyuncaklarımı özledim. Kendileri şu an çocuk esirgeme kurumunda, hala sağlamlar mı bilmiyorum. Action Man'di ci ay co'ydu o tip ' klasik ' oyuncaklarım yoktu, vardı da hep hediye gelirdi yani. Ben daha yaratıcı şeylere yönelirdim.

Lego mesela hayatımdı benim be, çocukluğumdaki oyuncaklardan en çok özenerek sakladığım 3 koli ( tır ? ) legolarımdır.

Bir de şey hatırlıyorum küçüklüğümden, babam başta olmak üzere aile elemanları o kadar çok oyuncak alırdı ki zamanında aşırı oyuncak düşkünü olarak bilinen ben ağlamaya başlamışım kimi zamanlar ' yeter ulan almayın ' diye. Böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque said:
bende tenisçi barbie-ken çifti vardı. hiç unutmam onu =(
bide süper sindyi çok severdim.
diğerlerini bunları sevdiğim kadar sevmedim sanırım. denizkızı da güzeldi. saçları boyananın saçları leş olmuştu bide.

deniz kızının kuyruğuna kaynar su dökünce maviden pembeye dönüyodu. bayram paramla 10 milyona mı ne almıştım. sonra ben o denizkızını antalyaya yazlığa götürdüm, havuzun klorundan beli ayrıldı kasjhdskjdh
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

deniz kızının kuyruğuna kaynar su dökünce maviden pembeye dönüyodu. bayram paramla 10 milyona mı ne almıştım. sonra ben o denizkızını antalyaya yazlığa götürdüm, havuzun klorundan beli ayrıldı kasjhdskjdh

benimde bi tanesine elbise şeklinde doğum günü pastası yapılmıştı. mumu yakınca kolu yanmıştı sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...