Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noluyor türktelekom noluyor neoluyor ne ve niye offff

reddiye

Öne çıkan mesajlar

ikamet bölgem iskenderun.
bir süredir böyle oluyor ara ara
internet var bir şekilde yani gidiyorum işte bazı sitelere
ama mesela msn açılmıyor
turkrock.com açılmıyor bırak onu miniclip fln da açılmıyor hatta doğru düzgün hiçbirşey açılmıyor
bizim alt komşuda yan komşuda fln da oluyormuş sonra düzeliyor kafası esince
şimdi niye açılmıyor hiçbir site ve msn ?
modemimdeki ışıklarda bi garip biri yanmıyor mesela ama internetim var
dns fln mı diycem w3 için dns sabitlemiştim siz yine de dnsdendir derseniz sağlam bi dns verin deniyim ama bir süre sonra niye düzeliyor yada daha mantıklısı niye böyle bozuluyor bişeler bişeler
Sosyal ağlarda paylaş

reddiye said:
peki bu sadece msn ve bazı sitelerin açılmaması niye oluyor sende de oluyor mu mesela

işyerimizde bugün 12.00'den beri ne MSNye ne banka sitelerine giremedik.

bunun haricinde özellikle son 1-2 haftadır internette belli bir yavaşlama olduğu zaten dikkatimi çekiyordu bugünse yapılabilecek tek tabirle burada işin çivisi çıktı adeta.
Sosyal ağlarda paylaş

EsHqUiYa said:
uydunet olup istanbul anadolu yakasında internet hızında sorun yaşayan arkadaş varmı?

en son bunu okudum sonra adsl gitti.. 4440375i arayınca genel arıza 5saat süreye düzelir dediler. dün de kablo tv gitmişti 3saat.

herhalde genel bi altyapı çalışması yapıyorlar.. neyse ki 5sa olmadan geldi
Sosyal ağlarda paylaş

benim internet çok garip yalnız.download olmadığı zaman fatura hızının yarısı kadar hızda çalışıyo. download olduğu zaman ise 15 dk içinde internet komple gidiyo, modeme reset atmam gerekiyo. download olmadığı zaman internet hiç gitmiyo ama. 1mbit sınırsız kullanıyorum. ayda ortalama 30-40gb download yaptığım için bilerek yapıyo kesin bunlar!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...