Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

O ghoul var ya, of sokakta görsem kaçmam girerim o derece.

28 gün sonrada infectedlardan kaçmak yerine üstlerine koşan adam olurum öyle bir rage var. O rage virüsü yalan, bendeki rage'den virüs yapsalar yeni film çekilmez silerim dünyayı.

FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUU-
Sosyal ağlarda paylaş

Cinsel saldırı var, ban lütfen.

Şaka bir yana aramızda ice armor kullanan aradaşlar varsa DKlere karşı aman diyorum. Zaten tanklamanız değil kitelamanız gerektiği için mage armor açık tutun, dot ve snare süreleri kısalsın, daha çok resist insin, vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

DKlerin spellmechaniclerini bilmiyorum tam.

Spell pene bizde dispel ve resistance'ı düşürüp damage arttırır. Yani res'in verdiğini alır.

Ama!

Fully resist, ki beni ilgilendiren bu, penetrationdan almaz bir halt. Hit'tir statı fully resist'in. Ki buna resist diyoruz dostlar.

MErak ettiğim DK'lerin penetrationı spellerinin fully resist olmasını da engelliyor mu.
Sosyal ağlarda paylaş

Spell Penetration sadece resistlere karşı stackleniyor bildiğim kadarıyla, mesela motw'dan gelen 75 resistlere karşı 75 spell penetration kasıyorlar ama bazen sırf priestler icin 130'a kadar spell penetration stacklediklerini gördüm. sonuçta, mesela ud racial resist yerine "decrease chance" gibi birşey getirdiği için her death coil veya scourge strike her türlü misslenir/resistlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

DKlerin spellmechaniclerini bilmiyorum tam.

Spell pene bizde dispel ve resistance'ı düşürüp damage arttırır. Yani res'in verdiğini alır.

Ama!

Fully resist, ki beni ilgilendiren bu, penetrationdan almaz bir halt. Hit'tir statı fully resist'in. Ki buna resist diyoruz dostlar.

MErak ettiğim DK'lerin penetrationı spellerinin fully resist olmasını da engelliyor mu.
bi spelli ya misslersin ya resist yersin. spell pen resistance deler hit de missleri engeller. bütün speller için böyle bu ister dk ister warlock ister druid ol.
Sosyal ağlarda paylaş

@ xunn

scourge strike'ın shadow kısmını ya da deathcoil'i resistance sayesinde tamamen resistleyemezsin. hit ile ilgili o full resist çekmek olayı spelle.

mevcut spell resistance - karşıda vuran dk'nın sahip oldugu spell penetrasyon sonucu kalan net resistance sana kısmi resist olarak döner.

Longshanks söylemiş zaten. :p
Sosyal ağlarda paylaş

yeni setup yaptık rogue surv hantır holi pali 1600 olduk yenilgileri almaya başladık artık azar azar neyse misal 1770 ratingli takim 48 puan aldı bizden(1630) biz 1740 ratingli takimi yendik 9 puan aldık onlardan 10 puan bile gitmedi 1612 ratingli takim biz 1604 ken 28 aldı bizden 18 gitti felan bug mu olduki wtf?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...