Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ya sizin battleground amacınız nedir bilmiyorum da, benim arenadan doğan honor ihtiyacımı gidermektir. tadı tuzu yok yıllardır.

Genelde sonuna kadar oynarım da, yenmişiz yenilmişiz çok takmam.
Fakat strand'ı biliyosunuz.

İlk round siz atak yapıyosanız ve yıkamamışsanız, yenilgi mutlak.
10 dakka eşek gibi defans yapmanın ne anlamı var? 200 honor fazla değildir heralde. Her türlü 1 token gelcek.

Ben de dedim ki, "lose fast"

Meğersem bizim guildmaster da ordaymış, hemen guild chatten o kadar kişinin arasında , whisper da yok, dinan, what is lose fast diyor?

üstte yazdıklarımı yazıyorum.
Loserlıktan giriyor, you lose in mind at first hebe höbö gibi şeyler söylüyorlar.
bi tane yalakası druid var, yağ çekicek ya, espiri sıkıştırıyorum araya , not funny, bişey diyorum, are you so pro? ha? ha? tarzı provoke ediyolar.

ya dedim ki, honor / time ratio. thats it.
yok kill enemy to the end. yok sen baştan kaybetmişsin, e o zaman neden arena yapıyosun. lan kafayı yedim ya. öf.
Sosyal ağlarda paylaş

BG'lere arena tadında rank vs. koymadıkları turnuvalar düzenlemedikleri ve 3-4 battlegroupu birleştirmedikleri sürece ağızlarıyla kuş da tutsalar şu anki halinden sıyrılamaz bgler.

Bir de anlamadığım twisting netherla maelstrom aynı bg'de mesela, maelde allyim var twistingde horde'um; ally karakterime ab sırası 20snde geliyor max. horde karakterime 10dk'de 1 falan. Bunun nedeni horde'un fazla olması mı az olması mı? Yoksa serverlerle mi alakalı? (Twisting Nether horde baskın maelstrom ally baskın serverler bu arada)
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

BG'lere arena tadında rank vs. koymadıkları turnuvalar düzenlemedikleri ve 3-4 battlegroupu birleştirmedikleri sürece ağızlarıyla kuş da tutsalar şu anki halinden sıyrılamaz bgler.

Bir de anlamadığım twisting netherla maelstrom aynı bg'de mesela, maelde allyim var twistingde horde'um; ally karakterime ab sırası 20snde geliyor max. horde karakterime 10dk'de 1 falan. Bunun nedeni horde'un fazla olması mı az olması mı? Yoksa serverlerle mi alakalı? (Twisting Nether horde baskın maelstrom ally baskın serverler bu arada)

sanırım horde un fazla olması sebebi gec gelmesinin bide anlamadıgım bizim bglerden sacma serverlardan horde var, o serverlardan ally gelmiyor. Horde ally serverlarıda karısık mı yapıyorlar onu anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Eski arena tayfasından biri linki yolladı. Arenajunkies.com'da milletin paintde pvp'yle ilgili karaladığı şeyleri koydukları bir topic varmış. En efsanelerini koyuyorum buraya. Dünya kadar resim var, thread'e bakmak isterseniz link burada
2 ay oynamamama rağmen gece gece iyi güldüm :)

Legendary

Favorimle başlayalım

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...